Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák
»  Város széli erdő
Mysick Korház Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 1:05 pm by Adriane Chars

» Karakterlapok
Mysick Korház Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 3:57 pm by Elena Gilbert

» Mystick Üzletek
Mysick Korház Icon_minitimeCsüt. Jún. 07, 2012 3:22 pm by Rebekah Mikaelson

» Hírdesd a blogod
Mysick Korház Icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 5:53 pm by Kol

» Játék kérés
Mysick Korház Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 8:08 am by Rebekah Mikaelson

» Adri karilapja
Mysick Korház Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 11:56 am by Elena Gilbert

» Salvatore Nappali
Mysick Korház Icon_minitimePént. Május 04, 2012 11:55 am by Elena Gilbert

» Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.
Mysick Korház Icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 7:52 pm by Elizabeth Moonlight

» Rebekah hálója
Mysick Korház Icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 5:36 pm by Elena Gilbert

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Ápr. 15, 2024 12:15 am-kor volt itt.

Mysick Korház

3 posters

Go down

Mysick Korház Empty Mysick Korház

Témanyitás  Elena Gilbert Kedd Feb. 07, 2012 3:31 pm

Bonnie és Elena
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Bonnie Bennett Kedd Feb. 07, 2012 4:43 pm

Sikerült Elenát elvonszolnom a kórházig.Nem volt egyszerű.Annyira féltem, hogy meghal!Minnél gyorsabban kellett cselekednem.Beértem a kórházba odamentem az információpult-hoz.Elmondtam nekik, hogy mi történt, hogy így találtam meg Elenát.Ezután bevitték egy terembe.Én csak vártam, és vártam.Nagyon sok vért vesztett nem voltam biztos benne, hogy túléli.De ki lehetett?Klaus?Nem hiszem!Kb. egy órát vártam amikor kijött egy orvos, és elmondta, hogy Elena nagyon sok vért vesztett, de lehet, hogy túléli.Most nem nyugodtam meg a "lehet" szó hallatán de legalább nem azzal jött ki az orvos, hogy elvesztettük.Azonnal ki kellett találnom egy varázsigét, amivel megmenthetem.Az orvos még mindig előttem állt és megkérdezte beakarok-e menni.Én természetesen bementem Elena mellé.Csak leültem az ágya mellé és gondolkodtam.Vajon hogyan tudnám megmenteni?Már sok ideje bent ültem amikor megláttam, hogy Elena keze megmozdul...
-Elena!-suttogtam.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Elena Gilbert Kedd Feb. 07, 2012 5:19 pm

Csak az maradt az emlékemben , hogy a földre hullottam élettelenül. Próbáltam küzdeni a tehetetlenség elöl , de nem ment a szemem nem tudtam kinyitni , az csukva maradt , a testem megfeszült és próbáltam megmozdítani a végtagjaim de nem ment sokat küzdöttem magammal mire éreztem a kezem megmozdul , a szemetet pedig egy erős fény irritálja . Suttogó női hangot hallottam csak aki a nevemet mondja , először csak próbálkoztam kinyitni teljesen a szemem , de nem ment, aztán másodszorra sikerült kinyitottam a szemem és a legjobb barátnőmet pillantottam meg ahogyan az ágyam mellett ül és suttogja a nevem .
- Bonnie .... mondtam ki nehezen és egy könny csordult le az arcomon .
- Segíts hogy ne fájjon .. segíts hogy ne fájjon ennyire . könyörögtem a barátnőmnek és az ágyon heverő kezéhez nyúltam kissé megszorítva azt.
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Bonnie Bennett Kedd Feb. 07, 2012 5:29 pm

Elena nagy nehezen kinyitotta a szemét.Nagyon boldog voltam!Azt kérte, segítsek, hogy ne fájjon neki annyira.Segítek neki azzal a varázslattal!Megfogtam a kezét majd halkan elmormoltam azt a varázsigét.Ezzel a varázslattal enyhíteni tudtam a fájdalmát.Egyszer már bevetettem amikor Katherine-el volt dolgunk.
-Nyugodj meg Elena!Itt vagyok!-mondtam neki még mindig suttogva.
Remélem a varázslat bejött.Azonnal el akartam mondani mit találtam Klaus ellen de most lényegtelen volt.A gyerekkori legjobb barátnőm itt feküdt egy kórházban és borzasztóan érzi magát.Most semmi nem számít!Csak az, hogy felépüljön!
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Elena Gilbert Szer. Feb. 08, 2012 5:00 pm

Éreztem gyengül az erőm de aztán még is jobban éreztem magam , tudtam ez Bonnie műve . Hiányoztak a barátaim , de legfőképpen Damon , ő pont nincs itt amikor szükségem lenne rá de ő nincs itt.
- Bonnie .. hol van Damon ? és többiek ? Kérdeztem alig halhatóan , hiszen még fájt az ütés és a vérveszteség érzése.
- Ő Miért nincsen itt ? .. Már egyébként is rég hallottam róla .
- Amúgy hol voltam? Hol találtál rám ? Egyáltalán te hoztál be ? Mit mondtál az orvosoknak ?
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Bonnie Bennett Szer. Feb. 08, 2012 5:15 pm

Elena nagyon megvolt lepve.Mintha éreztem volna, hogy fáj neki.Ezután láttam rajta, hogy Damon-t keresi.Meg is kérdezte hol van én pedig csak ezt feleltem.
-Nem tudom Elena.Neharagudj!És nem tudom hol van, mert nem láttam.
Ezután megkérdezte, hol találtam rá és, hogy én találtam-e meg.
[color=orange][-Igen én találtalak meg.Az egyik kisutcán.De mi történt veled?Ki támadott meg?/color]
Vártam a válaszra.Bár féltem, hogy nem lesz szép.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Elena Gilbert Csüt. Feb. 09, 2012 1:58 pm

- Sejtettem hogy nem tudod , hisz ő sosincs itt amikor kéne … mondtam szomorúan , majd kérdezte , hogy ki volt az..
- Nem tudom a nevét, csak azt láttam hogy szőke tincsek lógnak az arcomba aztán nagy sötétség , mert leütött , aztán felkeltem egy sikátorban találtam magam és akkor láttam a támadóm arcát, aki hibrid.
- Elsőnek nem igazán féltem mivel próbálkoztam a meneküléssel, és nem ez volt az első találkoztam Hibriddel, de aztán vért vett tőlem és teljesen legyengültem aztán hát itt vagyok .
- Minél hamarabb ki akarok innen kerülni , nem szeretem a korházat és így még távolabb vannak tőlem a barátaim.
- Majd megkérdeznéd, az orvost hogy mikor enged ki ? Jó lenne ha már most nem kéne itt lennem otthon is tudok gyógyulgatni .

Mondtam neki biztató mosollyal az arcomon , de hírtelen egy szúró fájdalmat éreztem a testemben ezért egy kissebet felkiáltottam.
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Bonnie Bennett Csüt. Feb. 09, 2012 2:31 pm

Elena elmondta, hogy nem tudja ki támadta, meg.Megkérte, hogy érdezzem meg az orvost mikor engedik, ki de, mi előtt válaszolhattam volna, Elena felkiáltott.Azonnal hívtam egy nővért ő pedig egy orvost.Nagyon gyorsan zajlottak az események.Nem is tudtam követni.Csak egy varázslatot küldtem Elenára...Hogy ne fájjon neki.De ennek a varázslatnak az volt az átka, hogy ehelyett én éreztem a fájdalmát.Már az ájulás szélén voltam amikor egy orvos megfogott háturól és leültetett.
-Köszönöm.-mondtam, majd megpróbáltam ébren maradni...
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Damon Salvatore Csüt. Feb. 09, 2012 4:55 pm

Vissza érkeztem a városba vagy 5 óra volt az út Kath meg szerintem vissza ment Madridba. Mi ellőt haza mentem volna be ugrottam egy pár vérzacskóért. Le parkoltam a kocsit a maradék vérzacskóval meg elsétáltam a szomszéd kukáig. Miután kidobtam megigazítottam a bőrkabátomat el indultam befele a kórház ajtón elképesztő milyen zűr zavar volt így legalább nem kellet kicseleznem a recepcióst ahogy mentem egyre feljebb az emeleten úgy éreztem a vérszagot. Mikor már a 3-dik emeleten lépkedtem láttam hogy ott van Bonnie aki majdnem elájult gyorsan oda futottam elkaptam hátulról és le ültettem az egyik székre én is le ültem mellé.
Ne reménykedj nem mondom azt hogy szívesen. -mondtam komolyan neki-
-Bonnie veled meg mi van ha nem bírod az italt nem kell inni. -röhögtem feléje majd komolyodtam el mert azt hittem hogy Elena-val történt valami baj nem lepne meg-
De mond csak miért vagy itt ?neked ott a boszi erőd nem kell kórházba járkálj vagy igen ? -mosolyogtam a szemébe-
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Bonnie Bennett Csüt. Feb. 09, 2012 5:04 pm

Kimentem a folyosóra és csak álltam.Elgondolkodtam, mi is történt ez alatt a pár óra alatt.Amikor észbekaptam láttam, hogy Damon elkap hátulról, mert ismételten majdnem elájultam.
-Köszönöm.-mondtam neki.
Ezután viccelődni próbált, hogy nem bírom az italt.Megkérdezte miért vagyok itt én pedig sírni kezdtem.
-Elena...Elenát megtámadta egy hibrid és vért vett tőle.Ezután én megtaláltam behoztam de nagyoon sok véért vesztett, próbáltam enyhíteni a fájdalmát de így inkább én érzem.Nem vagyok benne biztos, hogy túléli ki kell találnom valamit!Vagy talán, ha...-ennél többet nem tudtam mondani, mert elvesztettem az eszméletem.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Damon Salvatore Csüt. Feb. 09, 2012 5:37 pm

Bonnie csak köszönte és köszönte hogy elkaptam mikor elájult tényleg rosszul van mert soha nem köszönne meg nekem semmit. Mikor megmondta hogy Elena itt van meg hogy sok vért veszített egy hibrid milyat felkaptam a fejem és szét néztem merre van a szoba ahol Elena fekszik. De közben Bonnie megint elveszítette az eszméletét alig bírtam elkapni hogy be ne vágja a fejét a földbe. Miután elkaptam orvosért ordibáltam nem az egészsége milyat, hanem az ídegeségtöll hogy Elena-val mi történt.
Azonnal ott termet két orvos az egyik már stabilizálta állapotát és elvitték, a másiktól megkérdeztem hogy merre van Elena Gillbert azt mondta hogy itt van de nem mehetek be és megfogta a kezemet mikor nyitni akartam az ajtót erre rá néztem és az orvost oda vágtam a szomszéd falhoz. Benyitottam Elena-hóz aki aludt mellé húztam egy széket és le ültem és el kezdtem simogatni az arcát míg a kezét simogattam hogy fel melegedjen mert hideg volt.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Bonnie Bennett Csüt. Feb. 09, 2012 6:22 pm

Minden elsötétült.Nem tudtam mi történik csak amikor feébredtem egy nővérrel találtam szemben magam.Megkérdezte jobban vagyok-e és én megmondtam neki, hogy igen.Megkérdeztem bemehetek-e Elenához és ő azt mondta még megvizsgál és utána mehetek.Nagyon furcsa volt, hogy elájultam, mert ilyen még nem fordult elő.Amikor megvizsgált és mindent normálisnak talált felálltam és elindultam Elena felé...
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Elena Gilbert Pént. Feb. 10, 2012 2:20 pm

A fájdalmaim után Bonnie szolt egy orvosnak , aki adott nekem nyugtatót és altatót is és mindössze 510 perc alt álomba merültem . Nem tudom hogy meddig aludhattam talán csak percekig , de lehet órákat is , de most nem igazán érdekelt . Az álmaimból egy erős meleg kéz érintése zökkentett ki , lassan kinyitva a szemem az érintésre egy fekete hajú férfit láttam , aki aggódó szemekkel pillantott rám . Tudtam , hogy ki volt ez a férfi , az idősebbik Salvatore , de honnan tudhatta , hogy itt vagyok ! ? Nem számítottam hogy elfog jönni , bár akartam , hogy itt legyen.
Nem sokat mondtam, mivel gyenge voltam . De azért üdvözöltem.
- Szia ! - Hogy kerülsz ide , és hol van Bonnie ? kérdeztem lassan és alig hallhatóan , de tudtam ő gy is hallja.
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Bonnie Bennett Pént. Feb. 10, 2012 3:28 pm

Kicsit szédültem amint Elenához tartottam de kibírtam.Amikor beléptem láttam, hogy Damon ott ül Elena mellett.Örültem, hogy Dmaon idejött szerintem én és Elena egyedül nem bírta volna ki.Közelebb mentem és leültem egy másik székre.
-Azt kezdtem el mondani Damon, hogy adhatnál neki vért.
Ezután vártam mit reagál.Láttam, hogy Elena szeme nyitva van és, mintha örülne.
-Itt vagyunk veled Elena!-mondtam.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Damon Salvatore Pént. Feb. 10, 2012 6:37 pm

Miután felébredt Elena az kérdezte "hogy kerülsz ide" nem feleltem semmit a lánynak csak néztem a két szemét és közben melegitettem aztán a kezét az arcomhoz raktam és adtam egy puszit a kezére. Egyre közelebb húzottam Elena-hoz szinte majd nem meg tudtam csókolni mikor bejött Bonnie. Majd le ült egy székre és azt mondta hogy adjak neki vért nem gondolkoztam hanem cselekedtem az asztalon volt egy pohár megharaptam a csuklom és hagytam hogy ömöljön bele a vér a pohárba. Majd a véres kezemre húztam a kabát úját és elindultam Elena felé. Miután oda adtam neki a szemébe néztem és a nem sebes kezemmel kezdtem el fogni az egyik a kezét.
-Most már nem lesz baj ne aggódj.-mosolyogtam felé-
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Bonnie Bennett Pént. Feb. 10, 2012 9:11 pm

Csak ültünk Elena mellett.Mi lett vlna, ha nem találom meg?Vagy nem találom meg időben?Ebbe belegondolni is rossz!Örülök, hogy Elena jól van.Vagyis lesz.Én pedig nem hittem volna, hogy egyedül elhozom idáig és életben marad.
-Hol voltál eddig?-kérdeztem Damon-tól mintha nem tudtam volna.
Figyeltem, hogy mászik ki ebből sé egyátalán Elena miért volt egyedül egy utcán.Mostanában sok rossz dolgo történhet velünk a hibridek miatt.Nem kellett volna egyedül lennie.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Elena Gilbert Pént. Feb. 10, 2012 9:12 pm

Damon felharapta a csuklóját , és egy pohárba csepegtetve azt a kezembe nyomta , hogy majd attól meggyógyulok. Nem volt a kedvemre a vér de muszáj volt , ha meg akarok gyógyulni. Lassan feltápászkodtam az ágyban és nagyon sóhajtva ittam bele a vérbe , nagyon rossz íze volt ezért majdnem kiköpte de aztán nagyon vettem magamon és megittam az utolsó csepp vért is . gyorsan tettem le a poharat az ágy melletti kis szekrényre majd visszafeküdtem.
- Nem mehetnénk haza ? otthon is meg tudok gyógyulni és a vérnek köszönhetően ez kezd hatni is .
- Köszönöm , hogy segítettetek nekem , sokat jelent , hogy itt vagytok nekem . Majd ami már korábban megtörtént , most ismét eljött , ismét egy újabb sós könnycsepp az arcomon .
- Ahogyan most belegondolok , már sokadszorra köszönhetem nektek , hogy élek , ha Bonnie nem jössz én ott haltam volna meg az utcán , Köszönöm !
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Damon Salvatore Szomb. Feb. 11, 2012 7:32 am

Elena nagy undorral meg itta a vért látszót rajta hogy nem jön be neki de most szükséges az állapotában. Elena megköszönte hogy vagyunk neki meg hogy segítettünk neki de én nem igazán éreztem hogy segítettem inkább kezdtem úgy érezni hogy milyatam van ez az egész kicsit szomorú is voltam. Ugye Elena megköszönte Bonninak hogy segített neki ugye én már megint kimaradok mikor annyi részem volt Elena megmentésében mint Bonnie-nak de hát ez van. Bonnie egyből nekem támadt hogy hol voltam eddig hurrá végre visszatért a régi Bonnie.
-Ahhoz neked semmi közöd. -néztem a boszira támadóan aztán fel álltam elengedtem Elena kezét és oda mentem az ablakhoz és karöltve néztem ki az ablakon.
-De ha ennyire érdekel akkor elmondom. -fordultam a boszi felé és mondtam a szemébe.-
-Katherine-el voltam nyaralni Madridban így már jobb ? kérdeztem a boszorkánytól.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Bonnie Bennett Szomb. Feb. 11, 2012 11:11 am

Damon először azt mondta semmi közöm hozzá, amiben részben igaza is volt.De aztán felállt és elmondta, hogy Katherine-vel volt.Na jól van!Csak ültünk és én szerettem volna, ha Elena jobban lenne.Haza akart menni, én pedig, nem tehettem semmit majd a nagy Damon megmondja!
-Szóval Damon?Haza jöhet?Vagy marad a kórházban?
Csak vártam mit mondd...
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Damon Salvatore Szomb. Feb. 11, 2012 11:20 am

Bonnie rá tért a tárgyra és megkérdezte hogy haza mehet e. Átgondoltam minden lehetőséget és úgy döntöttem haza mehet de nem a Gilbert házba hanem a Salvatore villába megy. Mivel még megtámadhatják Elena-t az lesz a legjobb ha 24 órás védelmet kap tőlem mire másra nem számíthat csak rám aztán meg majd Stefan lesz a nyerő nála na mindegy.
-Ja haza mehet. -néztem Elena-ra aki örült hogy haza mehet.
-De nem a Gilbert házba hanem Salvatore panzióba jön 24 órás védelemben lesz így.
-Te pedig Bonnie néz utána hogy ki támadta meg Elena-t
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Elena Gilbert Szomb. Feb. 11, 2012 11:44 am

Nagyon örültem , hogy végre hazamehettem , és otthon a sajátágyamban feküdhetek , erre Damon megszólal , hogy nála leszek , mert otthon veszélyben vagyok. Igaz a mi házunkba is már elég sok vámpír bejáratos , de a Damonék teljesen az , tehát nem hinném hogy ott nagyobb biztonságban vagyok mint otthon , jó az tény ha ott van akkor nem nagyon eshet bajom de ha egészen véletlenül elmegy otthonról és tálcán leszek felkínálva a vámpíroknak .
- Szerintem erre semmi szükség , hisz hozzátok bárki bejuthat , és ha neked el kell menned valahova akkor gyakorlatilag , bárki „ meglátogathat „ mert biztosan lesz dolgod , hiszen nem vigyázhatsz mindig rám .
- De te döntesz Smile
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Bonnie Bennett Szomb. Feb. 11, 2012 12:25 pm

Damon megengedte, hogy Elena hazamenjen de nem a Gilbert házba hanem a Salvatore villába, mert ott tudja figyelni Elenát, nehoyg megtámadja őt valaki.Remek!Én pedig menjek hibridet keresni!Hát köszi Damon!Később Elena azt mondta, hogy biztosan nem tud rá Damon vigyázni, de ő dönt.Én csak hallgattam őket.Talán Damon-nek igaza van, de mégis a Salvatore ház ugyanolyan veszélyes, mint a Gilbert ház.Akkor is, ha vigyáz Elenára.
-Elena szerintem hallgass Damon-re!Nem szeretnélek újra az utcán megtalálni!És Damon, hogy keressem meg azt a hibridet nyomozónak nézel?
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Damon Salvatore Szomb. Feb. 11, 2012 6:29 pm

Elena úgy gondolta hogy nem tudok rá vigyázni mert dolgom akadhat meg stb az lesz hogy majd Elena-t ráncigálom magammal minden hova ja ez lesz a legjobb. Per pillanat nincs jobb ötletem hogy mi legyen Bonnie biztatta Elenat hogy jöjjön velem a Salvatore villába végre egy okos mondat Bonnie-tól. Kicsit felkapta a vizet mikor mondtam hogy keresse meg hogy ki támadta meg Elena-t de nem érdekel keresse meg .
-Amit mondtam velem jössz a házba. -néztem komoran Elena-ra
-Egyenlőre te vagy a boszi használd a fejedet de ha be már nyomozó vagy akkor nem szólítlak boszinak. -nevettem feléje majd megfogtam Elena-t és ölbe ki vittem a kocsimhoz.
-Majd hívd Elena-t ha találtál valamit. -néztem komoran a boszira.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Elena Gilbert Vas. Feb. 12, 2012 6:56 am

Damon csak magyarázott Bonnie-nak , hogy ő tudja hogyan találhatná meg a hibridet , mert ő a boszi. Majd beleegyeztem hogy oké elmegyek hozzájuk , de reméltem hamar a saját ágyamban lehetek . Damon felkapott az ölébe és kivitt a kocsihoz. Az ajtó előtt letett, kinyitotta az ajtót, és leültem az ülésre , majd pár pillanat múlva már ő mellettem a kormány mögött ült és beindította a kocsit.
- Pontosan meddig is van szükségem a védelmedre ? kérdeztem felhúzott szemöldökkel , mivel az ütés amit kaptam azt már nem éreztem és a Vérveszteségem nagy részét a vámpírvér pótolta.
- Ha jó kislány leszek holnap hazaengedsz ? néztem rá kérlelő mosollyal .

( Folyt. Salvatore Villa )

( Damon ha akarsz még ide válaszolhatsz , de kezdheted egyből a villában is Smile)
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Feb. 12, 2012 8:22 am

Miután Bonnie nagy nehezen elfogadta a küldetését egy mosollyal le zártam a csevejt és le vittem a kocsihoz Elena-nak ki nyitottam az ajtót majd be szált egy pillanat alatt ott termettem a kormányhoz és beindítottam a kocsit. Elena csak kérdezett és kérdezett már untam magam.
-Pontosan ? nem tudom majd meglátjuk. -és továbbra is az utat néztem mert nem volt kedvem összetörni a kocsit.
-Nálam nem mész sokra ezzel a kérlelő mosollyal lehet hogy ezzel Stefan-ál taroltál mindent de nálam más a helyzet de hogy feleljek a kérdésedre nem mész haza holnap. -közben meg is érkeztünk a házhoz leállitottam a kocsit majd kiszáltunk belőle.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mysick Korház Empty Re: Mysick Korház

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.