Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák
»  Város széli erdő
Mystick Üzletek Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 1:05 pm by Adriane Chars

» Karakterlapok
Mystick Üzletek Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 3:57 pm by Elena Gilbert

» Mystick Üzletek
Mystick Üzletek Icon_minitimeCsüt. Jún. 07, 2012 3:22 pm by Rebekah Mikaelson

» Hírdesd a blogod
Mystick Üzletek Icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 5:53 pm by Kol

» Játék kérés
Mystick Üzletek Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 8:08 am by Rebekah Mikaelson

» Adri karilapja
Mystick Üzletek Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 11:56 am by Elena Gilbert

» Salvatore Nappali
Mystick Üzletek Icon_minitimePént. Május 04, 2012 11:55 am by Elena Gilbert

» Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.
Mystick Üzletek Icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 7:52 pm by Elizabeth Moonlight

» Rebekah hálója
Mystick Üzletek Icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 5:36 pm by Elena Gilbert

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Ápr. 15, 2024 12:15 am-kor volt itt.

Mystick Üzletek

3 posters

Go down

Mystick Üzletek Empty Mystick Üzletek

Témanyitás  Elena Gilbert Csüt. Dec. 22, 2011 2:34 pm

[Mystick Üzletek]
_________________________________________________________________________________________________
Elena Gilbert Admin
Mystick Üzletek Ez9
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mystick Üzletek Empty Re: Mystick Üzletek

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Hétf. Május 21, 2012 7:51 pm

Mystick Üzletek Emma_watson_panties
Rebekah & Elizabeth

A normális nőkhöz hasonlóan én is imádok vásárolni. Felemelő érzés a sok-sok ruhaköltemény között járni, mindegyiket felpróbálni és isteníteni a gyárakat, amelyek ezeket a gyönyörűséges tárgyakat gyártották. Az egyetlen problémám a választással van, de mivel az igézés sok akciót eredményez, nem kell szét aggódnom az agyam a bakkártyám egyenlege miatt. Már jó ideje csak pihen ott a pénzem. Se ki se be, befagyott a számla, de nem gond. Talán majd jótékony célra fordítom a felesleges vagyont, az az én stílusom. Nem ám... Ilyen, hogy is fordulhat meg a fejemben? Az embereke, akiknek sanyarú sorsuk van, azok nem véletlenül kerültek abba a helyzetbe és kész. Én gazdag és sikeres vagyok, Ő pedig éhezik. Ilyen az élet. Kegyetlen és szőrös szívű. Mindezek mellett egy igazán jó tanár is, aki lemásolandó példaképet állított elém. Kegyelem, szeretet? Hah, ezek a dolgok is igazán jellemeznek engem. Ironikus értelemben persze.
Boldogsági faktor az egekben, mikor belépek az üzletekbe és rögtön kiszúrok magamnak pár csinos ruhát. Viszont mikor kiemelem a ruhák sűrűjéből rájövök, hogy egyáltalán nem az én ízlésem és ezért fintorogva visszateszem. Tipikus... Már vagy fél órája szenvedtem az egyik kisebb butikban, mikor egy aranyszőke hajú lány besétált. Rebekah Mikaelson, a kedvenc családom egyik tagja, aki olyan társaságot nyúlt, hogy utána azt évezredekig emlegeted. Legalábbis ezt csiripelik a cserfes szájú madarak. Próbáltam nem venni róla tudomást és tovább nézelődni a rosszabbnál rosszabb ruhák közt, de a szemem néha mégis felé csúszott.
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Üzletek Empty Re: Mystick Üzletek

Témanyitás  Rebekah Mikaelson Pént. Május 25, 2012 5:19 pm

Unatkoztam, úgy döntöttem vásárolni megyek. Mindig szerettem, ha sok ruha van a szekrényemben, de mindig nehezen tudtam korszakot váltani. Ha az ember egyik korszakból a másikba nő bele, azzal nincsen gond. De ha a bátyád kiiktat száz évre, akkor már problémáid vannak a divat követésével. Márpedig nem vagyok hajlandó olyan ruhát felvenni, ami nem divatos. Mindig divatmegszállott voltam, ha éppen nem tetszett egy kor, akkor is kerestem valami elfogadhatót, soha nem volt olyan, hogy ne igazodjak az akkori emberek szokásaihoz, ruháihoz. Éppen ezért is vagyok olyan fontos Nik-nek, mindig mikor éppen valami nagyon titkos dologgal volt elfoglalva, akkor az én feladatom volt az emberek fejlődésének megfigyelése. Imádtam, mindig a legújabb ruhák, a legújabb kütyük, egy álom. Az a rész kevésbé, amikor meg kell tanítani az összes testvéremnek, hogy hogyan írjanak SMS-t, türelmetlen egy vámpírbanda vagyunk.
Bementem a kedvenc butikomba és vámpírszagot éreztem, először azt hittem Caroline az, bár vele akartam a legkevésbé összefutni. Mikor tovább szaglásztam rájöttem, hogy nem ő az, ez egy teljesen ismeretlen vámpír szaga. Körüllengi a helyet, ezek szerint nem most jár itt először, sőt ami a szaga erősségét illeti, heti többször jön ide.
Még soha nem éreztem ezt a szagot, így pontosan tudtam, hogy fogalmam sincsen a kinézetét illetően, csak tapogatóztam a sötétben és próbáltam kitalálni merre lehet. Pont összeakadt a tekintetünk és abból a nézésből rögtön tudtam, hogy a hírem bőven megelőzött engem.
Nem mentem oda hozzá, kíváncsi voltam. Vajon elég bátor-e, és megérdemli-e, hogy egyáltalán hozzá szóljak vagy csak egy kis nyuszi, aki felnéz a nagyokra?
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Ős
Ős

Hozzászólások száma : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 22.

Vissza az elejére Go down

Mystick Üzletek Empty Re: Mystick Üzletek

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Vas. Május 27, 2012 5:50 am

Mystick Üzletek Emma_watson_panties
Rebekah & Elizabeth

Na tessék, az ügyetlenségem pont most mutatkozott. A pillantásunk találkozott és nem bírtam uralkodni a vonásaimon. Az arcomon halvány félelem és felismerés jelent meg, a szemem pedig még inkább elárult. Biztosan rájött, hogy én tudom ki Ő, de viszont Ő életében nem látott. Ilyen szempontból én vagyok előnyben. A kezemben egy fodros kék ruhát tartottam, ami szemmel láthatóan a mögöttem válogató nőnek is megtetszett.
- Tessék! Próbálja fel! - adtam át a ruhát, de szemeim még mindig Rebekah-n nyugodtak. Az Ősök közül eddig csak Klaussal volt szerencsém összefutni és akkor a kis Rebekah Isten tudja hol volt. Most viszont életnagyságban előttem válogatott és ezt a szerencsét nem volt szabad csak úgy elsuhanni hagyni. Hallottam róla ezt-azt és biztos vagyok benne, hogy hamar megértenénk egymást. Katherine, Rebekah és én magunkkal törődünk és gonoszak tudunk lenni, ha akarunk. Milyen jó kis csapatot alkotnánk....
Kimásztam a ruhatengerből, amibe idő közben keveredtem és határozott léptekkel Rebekah felé indultam.
- Szia! Segíthetek valamiben? - játszottam el, hogy a személyzet tagjait erősítem.
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Üzletek Empty Re: Mystick Üzletek

Témanyitás  Rebekah Mikaelson Hétf. Május 28, 2012 1:32 pm

Továbbra sem törődtem a kis vámpírkával, inkább a ruhák között nézelődtem. Be kell, hogy valljam ez az egyik legrosszabb bolt, ahol valaha voltam. Ennél még az is jobb volt, amikor nem voltak boltok…
Kicsi a választék és az is gagyi, azt hiszem el kéne mennem ebből az üzletből. Ebben az elhatározásban megerősített az is, hogy a kis vámpír felém indult, nem voltam biztos benne, hogy beszélgetni akarok vele.
Mikor oda ért, elkezdte játszani, hogy ő is egy az itt dolgozók közül. Hát jó, ha játszani akar, hát játszunk.
- Hello! Nem köszi, éppen indulni készültem, - rámosolyogtam. – Tudod, elég…, hogy is fejezitek ti itt ki magatokat, gagyi a választék, - tovább mosolyogtam, miközben két ujjam közé csippentettem egy rózsaszín virágos ruhát, ma már nem látni ilyet a fiatalokon, ezt már megtanultam. Sőt ilyet még én sem hordtam, abban az időben épp halott voltam, hála Nik-nek. – Ha meg akarjátok nyerni az ifjúságot, akkor próbáljátok meg valami korszerűbbel, - furcsa volt kimondani ezt a mondatot, hiszen öregebb vagyok, mint az a ruha, egy pár ezer évvel.
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Ős
Ős

Hozzászólások száma : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 22.

Vissza az elejére Go down

Mystick Üzletek Empty Re: Mystick Üzletek

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Kedd Május 29, 2012 2:35 pm

Mystick Üzletek Emma_watson_panties
Rebekah & Elizabeth

Várakozásaimnak megfelelően reagált Rebekah a megjelenésemre. Igaza van, szar a bolt, de mit is várunk egy kisvárosban?
- A mai fiatalságot nem érdekli, hogy milyen ruha van rajta. Sokkal inkább az, hogy milyen gyorsan kerül le a csomagolás róluk. - válaszoltam magabiztosan és kivettem a kezéből a ruhát. Hátat fordítva neki az egyik szemetes felé vettem az irányt és egy határozott mozdulattal kihajítottam. -[color=cadetblue De igazad van, ez ide való![/color] - mosolyogtam én is - Bocsi, ha ez esetleg megtetszett. Még kivehetem, ha gondolod... - nem nagyon hiszem, hogy ebben a boltban bármi is megtetszett volna akárkinek is. Talán a szottyos öreganyóknak, de arra sem fogadnék.
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Üzletek Empty Re: Mystick Üzletek

Témanyitás  Rebekah Mikaelson Hétf. Jún. 04, 2012 2:32 pm

Még nem voltam benne biztos, hogy a lány pillanatról pillanatra szimpatikusabb lesz, vagy egyre kevésbé.
Elég határozottan elvette tőlem a ruhát, annak ellenére, hogy tudta ki vagyok, még csak nem is aggódott azon, hogy mit fogok reagálni. Egyet kellett értenem vele, hogy a mai fiatalság már csak olyan ruhákat vesz, ami minél kevesebbet takar.
- Ebben igazad van, régen nem volt olyan kor, amikor az emberek ennyire kevés ruhában járnak, - adtam hangot is az egyetértésemnek. Meglepődtem, amikor kidobta a ruhát, ezt én azért nem tettem volna, olyan furcsa volt, ahogyan kidobta. Mikor megkérdezte, hogy kivegye-e a kukából a ruhát kicsit ideges lettem. Sosem voltam túl elnéző, márpedig ha valaki nekem a szemétből akar, ruhát adni azt nem viselem túl jól. Mivel megígértem Nik-nek, hogy nem csinálok balhét, ezért csak se szó, se beszéd kisétáltam a boltból.
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Ős
Ős

Hozzászólások száma : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 22.

Vissza az elejére Go down

Mystick Üzletek Empty Re: Mystick Üzletek

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Szer. Jún. 06, 2012 8:01 pm

Mystick Üzletek Emma_watson_panties
Rebekah & Elizabeth


A fiatalságot illetően eddig minden épeszű vámpír adta a véleményem, így hát meg sem lepődtem az Ő reakcióján. Habár vártam volna tőle egy kis cinikusságot, de ez is megteszi. A ruha kidobás azonban nagyon úgy tűnt, hogy nem tetszett neki. Se szó se beszéd kiment az üzletből. Széttártam a karom és egy hangos prüszköléssel adtam hangot értetlenkedésemnek. Viszont még mielőtt lelépett volna utánaszaladtam.
- Hé várj! Ugyan, csak egy vicc volt. - legyintettem, de igazából tényleg nem értettem min kapta fel a vizet. Ahogy mondják, nagyon lángoló természetű...
- Elizabeth vagyok. Nem tudom mennyire van időd cirka 165 éves vámpírlányokra, de ha lenne kedved ismerkedni itt vagyok! - mutattam magamra mosolyogva. Kétlem, hogy leszállna a magas lóról és megtisztelne a társaságával a főnökasszony, de egy próbát megér a dolog.
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Üzletek Empty Re: Mystick Üzletek

Témanyitás  Rebekah Mikaelson Csüt. Jún. 07, 2012 3:22 pm

Megálltam, bár nem szívesen tettem, nem én vagyok, akinek parancsolnak, én vagyok az, aki parancsol. Ettől független, mint mondtam befékeztem kíváncsi voltam, mit akar mondani.
- Szóval 165? – kérdeztem, amikor már egészen közel ért hozzám. Hisz ha az emberek csak egyszer hallják, a 165 éves vámpír kifejezést azt hiszik hallucinálnak, de ha még én is kijelentem, akkor gyanakodni kezdenek. Így hát én visszafogtam magam. – Mivel te közelebb vagy korban ehhez az időhöz és nem voltál leszúrva 100 évig, megengedem, hogy segít felfrissíteni a ruhatáramat, - adtam meg neki a nagy kegyet.
Minden segítségre szükségem van, ha nem akarok kiríni a tömegből. Mondjuk így is van egy határozott elképzelésem arról, hogy mit nem vagyok hajlandó felvenni, de a boltoknak annyira vegyes az árukészletük, hogy nem mindig tudom, hogy most éppen melyik ruhában tűnök ki legkevésbé a tömegből, és hogy a mai kor szelleme szerint melyik ruhában nézek ki a legjobban.
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Ős
Ős

Hozzászólások száma : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 22.

Vissza az elejére Go down

Mystick Üzletek Empty Re: Mystick Üzletek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.