Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák
»  Város széli erdő
Adri karilapja Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 1:05 pm by Adriane Chars

» Karakterlapok
Adri karilapja Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 3:57 pm by Elena Gilbert

» Mystick Üzletek
Adri karilapja Icon_minitimeCsüt. Jún. 07, 2012 3:22 pm by Rebekah Mikaelson

» Hírdesd a blogod
Adri karilapja Icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 5:53 pm by Kol

» Játék kérés
Adri karilapja Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 8:08 am by Rebekah Mikaelson

» Adri karilapja
Adri karilapja Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 11:56 am by Elena Gilbert

» Salvatore Nappali
Adri karilapja Icon_minitimePént. Május 04, 2012 11:55 am by Elena Gilbert

» Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.
Adri karilapja Icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 7:52 pm by Elizabeth Moonlight

» Rebekah hálója
Adri karilapja Icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 5:36 pm by Elena Gilbert

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (9 fő) Szer. Jan. 06, 2021 5:00 pm-kor volt itt.

Adri karilapja

2 posters

Go down

Adri karilapja Empty Adri karilapja

Témanyitás  Adriane Chars Vas. Május 13, 2012 11:49 am


• KARAKTERED TELJES NEVE •

Adriane Chars


• ADATOK •

Teljes név ::Adriane Chars
Tartózkodási
hely :: Mistyc Falls
Születési dátum/hely :: 1864 08. 16.-án születtem. Magyarországon.
Kor :: 148 éves.
Rang :: vámpír




•LEÍRÁS •

Belső tulajdonságok :: Kedves segítőkész szeret másokkal játszadozni. Néha viszont nagyon kibírhatatlan és undok.

Külső tulajdonságok :: Szőkésbarna egyenes hosszú haj és világoskék szemek. Karcsú testalkatú és formás arcú.

Álmok, vágyak :: Hogy újra együtt lehessen a családjával és bosszút álljon azon aki elvette tőle a családját.
Félelmek :: Fél, hogy jelenlegi barátjával szakítani fog nem szeret összeveszni vele.


Karaktered arca :: Jennifer Aninston




•TÖRTÉNELEM •

1864-ben születtem Magyarországon. A szüleimmel éltem nagyon sokáig mikor 13 lettem a szüleimet elvesztettem! mert egy idegen ott volt a házunkba és kiakart minket lakoltatni! Anyu és apu nem engedték neki és az illető mérges lett és elment! Este mikor aludtam sikolyokat hallottam nem tudtam, hogy a szüleim azok és féltem és vártam a reggelt! Reggel felébredtem mikor kerestem a szüleim nem voltak ott át kutattam az egész házat a pincétől a padlásig! nem találtam őket felöltöztem és a szomszédokat kérdeztem vajon nem- e látták, hogy mi történt! Már az utolsó háznál voltam és nagyon sötét volt becsöngettem és kinyílt az ajtó az öreg nénit megkérdeztem behívott a házba és elmondta mit látott és halott! Meg tudtam az infót mentem haza az úton mikor úgy éreztem hogy követnek. Hátra néztem nem volt ott senki mentem tovább! Pár perc elteltével újra meg álltam körbe néztem vajon ki a lehet ott azután újra elindultam! Így mentem haza mikor már majdnem ott voltam a házunknál elébem ugrott valaki ! Az az illető volt aki ki akart minket lakoltatni. Azt kérdezte tőlem most már odaadom a házat! Én azt válaszoltam, hogy nem és elkezdtem futni a házhoz ott volt az ajtónál mikor egy perc alatt a hátam mögött volt.! Én kerestem a kulcsot, hogy kinyissam de nem bírtam , mert a kulcs eltűnt megijedtem és újból megkérdezte! Azt válaszoltam, hogy nem! Nagyon féltem mikor megfogta a kabátomat és megharapta a nyakam egyre jobban gyengültem mikor elájultam! Arra ébredtem, hogy ott fekszek a ház előtt és nagyon éhes voltam az ajtó már nyitva volt! Be mentem és elkezdtem enni az éhségem nem múlt mikor valaki elesett a házunk előtt és vérzett a keze megéreztem a vért és gyorsan kifutottam és mikor szívtam a vért már nem voltam olyan éhes. megláttam mit tettem ezért elfutottam és elutaztam a városból! A szüleimnek maradt a házban pénze és azt elköltöttem repülő jegyre és megérkeztem Mistyc Fallsba. Nagyon jó kis helynek tűnt bementem egy kávézóba és ott érdeklődtem szállás után! Végre találtam valaki aki megmutatta, hogy hol van a Falls Motel megköszöntem neki és bejelentkeztem oda a 29-es lakást kaptam mentem fel a lépcsőn megláttam az ajtón a 29-es számot és benyitottam olyan volt a lakás mint a paradicsom. Utána körbe néztem a városba !!






Adri karilapja Jennifer-aniston-jennifer-aniston

Adriane Chars
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 7
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 13.
Tartózkodási hely : Mistyc Falls

Vissza az elejére Go down

Adri karilapja Empty Re: Adri karilapja

Témanyitás  Elena Gilbert Vas. Május 13, 2012 11:56 am

ELFOGADVA!!
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.