Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák
»  Város széli erdő
Stefan szoba, Fűrdőszoba  Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 1:05 pm by Adriane Chars

» Karakterlapok
Stefan szoba, Fűrdőszoba  Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 3:57 pm by Elena Gilbert

» Mystick Üzletek
Stefan szoba, Fűrdőszoba  Icon_minitimeCsüt. Jún. 07, 2012 3:22 pm by Rebekah Mikaelson

» Hírdesd a blogod
Stefan szoba, Fűrdőszoba  Icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 5:53 pm by Kol

» Játék kérés
Stefan szoba, Fűrdőszoba  Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 8:08 am by Rebekah Mikaelson

» Adri karilapja
Stefan szoba, Fűrdőszoba  Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 11:56 am by Elena Gilbert

» Salvatore Nappali
Stefan szoba, Fűrdőszoba  Icon_minitimePént. Május 04, 2012 11:55 am by Elena Gilbert

» Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.
Stefan szoba, Fűrdőszoba  Icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 7:52 pm by Elizabeth Moonlight

» Rebekah hálója
Stefan szoba, Fűrdőszoba  Icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 5:36 pm by Elena Gilbert

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Ápr. 15, 2024 12:15 am-kor volt itt.

Stefan szoba, Fűrdőszoba

3 posters

Go down

Stefan szoba, Fűrdőszoba  Empty Stefan szoba, Fűrdőszoba

Témanyitás  Elena Gilbert Csüt. Dec. 22, 2011 2:36 pm

[Stefan szoba, Fűrdőszoba ]
_________________________________________________________________________________________________
Elena Gilbert Admin
Stefan szoba, Fűrdőszoba  Ez9
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Stefan szoba, Fűrdőszoba  Empty Re: Stefan szoba, Fűrdőszoba

Témanyitás  Katherine Pierce Szomb. Márc. 17, 2012 9:39 am

Az Elijah-val való hosszú – vagy inkább gyors és rövid – beszélgetésem után egy kicsit hozzám illő társaságra vágytam. Itt van például Stefan. Méghozzá a ripper Stefan... Tökéletes. Mondjuk hatvan százalék az esélye annak, hogy kidob a lakásból, de jelen pillanatban nem érdekel. Hozom majd a formám... Észrevétlenül rohantam át a Salvatore Panzión keresztül, egészen Stefan szobájáig. – Hahóó... Van itt valaki, rajtam kívül? – kérdeztem kívánlatosan.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Stefan szoba, Fűrdőszoba  Empty Re: Stefan szoba, Fűrdőszoba

Témanyitás  Stefan Salvatore Szomb. Márc. 17, 2012 9:55 am

Épp a szobámban olvastam, mint általában amikor nem akad semmi dolgom. Egy ismerős hangot hallottam, és először be kell valljam, azt hittem, hogy Elena az. Viszont az ajtón Katherine lépett be. Felismertem a tipikus stílusáról. Mégis mit képzel? Csak úgy beront ide?
- Katherine, már másra számítottam. Behívnálak, de már be is jöttél. – nem igazán értettem, hogy mit keres itt, de nem tessékelhettem ki.
- Ülj le, vagy tőlem állhatsz is. Mi szél hozott ide, a hálószobámba? – a lányra néztem, és még mindig furcsállottam a dolgot.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 16.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Stefan szoba, Fűrdőszoba  Empty Re: Stefan szoba, Fűrdőszoba

Témanyitás  Katherine Pierce Szomb. Márc. 17, 2012 2:33 pm

Stefant az olvasásból zavartam meg, de nem nagyon foglalkoztatott. Társaságra vágytam, ezért jöttem, na meg hogy megszakítsam az eddigi munkáját. Azt mondta, másra számított, én pedig egyből kapcsoltam... Elena. Nos, a biztonság kedvéért még rákérdeztem. – Kit vártál? Vagy kire számítottál? – néztem a fiú szemébe elmosolyodva. Stefan nem nagyon értette, miért jöttem, de nem is érthette. Meg amúgysem fogom az orrára kötni, hol jártam, mit csináltam, és főleg, hogy kivel... – Köszönöm, hogy felajánlod, de inkább állnék. – léptem lassan közelebb Stefanhoz – De figyelj... ha már itt vagyok, feldobhatnánk valamivel, ezt a fagyos hangulatot. Nem gondolod? – vigyorogtam kicsit gonoszan, kalandravágyóan...
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Stefan szoba, Fűrdőszoba  Empty Re: Stefan szoba, Fűrdőszoba

Témanyitás  Stefan Salvatore Szomb. Márc. 17, 2012 2:54 pm

Volt egy sejtésem, hogy mit is akar tőlem, és ezek szerint jól gondoltam. „feldobni ezt a fagyos hangulatot valamivel”. Nyílvánvalóan játszani szeretne velem, mert ő egy igazi játékos, és mindig nyerni szeretne. Ha Elena.val együtt lennénk, akkor biztos nem mennék bele a kis játékaiba, de így miért is ne szórakozzunk egy kicsit?Egyre közelebb jött, és közelebb. Ha akartam volna, akkor se tudtam volna megállítani. Elindultam felé, de ahogy közelebb értem, egy hírtelen mozdulattal a falhoz szorítottam, és az egyik lábát magam köré fontam, majd lassan felcsúsztattam a kezem a combján. Közelebb hajoltam, és halkan oda súgtam a fülébe.
- Tudod Katherine, szerencséd van, hogy jó napom van és unatkozok. Miért is ne szórakozzunk egy kicsit? – majd a másik kezemmel a hajába dúrtam, távolabb hajoltam, végig néztem rajta, majd egy forró csókot nyomtam az ajkára.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 16.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Stefan szoba, Fűrdőszoba  Empty Re: Stefan szoba, Fűrdőszoba

Témanyitás  Katherine Pierce Szomb. Márc. 17, 2012 5:18 pm

Stefan eleinte kicsit elmerült a gondolataiban, csak állt tétlenül. De aztán ráérzett a dolgokra, és mit ne mondjak... benne volt a kis mókában. Ő is kisebb lépésekkel közeledett hozzám, én nyilvánvaló volt, hogy nem bír ellenállni. De nekem ki tud? Hirtelen mozdulattal a falhoz lökött, a lábaim köré fonódtak, majd felcsúsztatta a kezét a combomon. És ezzel együtt biztossá vált, hogy akar engem. Azt hiszi, kínoz, pedig nem... Még a fülembe súgott két röpke mondatot, amihez nekem természetesen volt hozzászólni valóm. – Szerencsém van? Hidd el, akkor is ugyanaz lenne, ha épp rossz napod lenne és nem unatkoznál. – cáfoltam – Valld be, kívánsz engem! – néztem a szemébe, s közelebb hajoltam hozzá. A fiú mohón a hajamba túrt, felmérte a terepet, majd megcsókolt. Ezt az alkalmat természetesen nem hagyhattam ki, visszacsókoltam, majd, hogy kissé türelmetlenebbé tegyem és húzzam az agyát, kiváltam a csókból. Vámpírgyors mozdulattal lelöktem az ágyra, rámásztam, úgy hogy szinte súrolta az ajkam az övét, majd megszólaltam – Naa?
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Stefan szoba, Fűrdőszoba  Empty Re: Stefan szoba, Fűrdőszoba

Témanyitás  Stefan Salvatore Szomb. Márc. 17, 2012 5:48 pm

Szinte meg sem tudtam szólalni. Katherine ott feküdt rajtam, és én pedig mozdulni sem tudtam. Eléggé elfelejtettem, hogy milyen az amikor vele vagyok.
- Nagyon jól tudod, hogy akarlak! Most semmit se akarok annál jobban a világon, mint hogy veled legyek. – majd levettem a felsőjét, és végig simogattam a hátát. Közben magamhoz szorítottam, olyan közel amennyire csak tudtam, és olyan vadul csókoltam, ahogy még soha.. Aztán egy gyors mozdulattal fölé kerültem, és elkezdtem kigombolni az ingem. Majd amikor végeztem, mit sem törődve félre dobtam valahova. Végig húztam a kezem az ajkától, egészen a nadrágjáig, majd kigomboltam, és lehúztam róla, majd halkan odasúgtam:
- Nem is értem, miért vártunk ezzel ilyen sokáig. Hiányoztál. – Közben egész végig az arcát néztem, és vártam, hogy mikor veszi át újra ő az irányítást.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 16.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Stefan szoba, Fűrdőszoba  Empty Re: Stefan szoba, Fűrdőszoba

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.