Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák
»  Város széli erdő
Damon szoba, fürdőszoba! Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 1:05 pm by Adriane Chars

» Karakterlapok
Damon szoba, fürdőszoba! Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 3:57 pm by Elena Gilbert

» Mystick Üzletek
Damon szoba, fürdőszoba! Icon_minitimeCsüt. Jún. 07, 2012 3:22 pm by Rebekah Mikaelson

» Hírdesd a blogod
Damon szoba, fürdőszoba! Icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 5:53 pm by Kol

» Játék kérés
Damon szoba, fürdőszoba! Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 8:08 am by Rebekah Mikaelson

» Adri karilapja
Damon szoba, fürdőszoba! Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 11:56 am by Elena Gilbert

» Salvatore Nappali
Damon szoba, fürdőszoba! Icon_minitimePént. Május 04, 2012 11:55 am by Elena Gilbert

» Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.
Damon szoba, fürdőszoba! Icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 7:52 pm by Elizabeth Moonlight

» Rebekah hálója
Damon szoba, fürdőszoba! Icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 5:36 pm by Elena Gilbert

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Ápr. 15, 2024 12:15 am-kor volt itt.

Damon szoba, fürdőszoba!

4 posters

Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  Elena Gilbert Csüt. Dec. 22, 2011 2:35 pm

[Damon szoba, fürdőszoba!]
_________________________________________________________________________________________________
Elena Gilbert Admin
Damon szoba, fürdőszoba! Ez9
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Re: Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  Katherine Pierce Csüt. Jan. 12, 2012 2:20 pm

Damon szoba, fürdőszoba! Datherine-damon-and-katherine-27713294-500-281
~ Damon and Katherine ~


(A nappaliból)

Nem siettem sehová, lassan lépdeltem fel a lépcsőkön, de a magassarkúm még így is visszhangot vert a csendes házban. Damon ajtaja elé érve azonnal lenyomtam a kilincset és benyitottam a kissé sötét szobába. Bekukucskáltam egy kis résen, aztán véglegesen beléptem, majd becsuktam magam után az ajtót.
- Damon? - szólítottam meg, de a hangomban nem sok érdeklődés csengett. - Merre vagy? - kérdeztem mézesmázosan.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Re: Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  Damon Salvatore Csüt. Jan. 12, 2012 3:03 pm

Damon szoba, fürdőszoba! Tumblr_lp4i4qhEHG1qakqpmo1_500

Ép fürdeni voltam mikor halottam hogy jön fel valaki a szobába azt hitem hogy Elena de meg hallottam Katherine hangját ki jöttem a fürdőből és mentem Katherine elébe.
-Amint látom nem ismered a kopogást-
-Mi lett volna ha meztelenül találsz meg ? - kérdeztem tőle meztelenül-
-Mit keresel itt ?
-De ha már itt vagy adhatnál egy törölközőt vagy továbbra is gy akarsz látni én benne vagyok - mosolyogtam rá-

Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Re: Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  Katherine Pierce Csüt. Jan. 12, 2012 3:25 pm

Damon szoba, fürdőszoba! Damon-Katherine-damon-and-katherine-24871325-500-200
~ Damon and Katherine ~


Damon épp a fürdőszobából lépett ki, meztelenül, kisebb habfoltokkal az izmos testén. Nem látszott túl meglepődöttnek, csak meg szeretett volna tanítani kopogni.
- Én nem, de a magassarkúm szerencsére igen. – mutattam lefelé a cipőm sarkára – Igazán meghallhattad volna. – húztam el a szám, miközben vállat vontam – De látom nem lepődtél meg... talán vártál? – kérdeztem, miközben huncut mosoly ült az arcomra.
A fiú megkérdezte, mi lett volna, ha meztelenül látom meg... Igazán hiányoltam már a humorát.
- Szerintem körülbelül ugyanez. – válaszoltam Damonnak.
Így, csupasz testtel, még megkérdezte tőlem, hogy mit keresek itt...
- Az igazat megvallva unatkoztam... - vallottam be és felcsavartam az egyik, már amúgy is göndör tincsemet az ujjamra – Gondoltam , jó társaságom lehetnél.
Damon egy törölközőt kért tőlem, de nem lepődtem meg, amikor azt mondta, hogy így is folytathatjuk a beszélgetésünket.
- Éltünk már át, öltözködésben szegényebb időket is együtt, úgyhogy ne izgasd magad. – mondtam de közben elindultam a fiú ágya felé, lerántottam róla az odalökött törölközőt, majd odasétáltam Damonhöz, minél közelebb – Tessék. – töröltem meg vele a mellkasát, majd a vállára helyeztem a törölközőt.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Re: Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  Damon Salvatore Csüt. Jan. 12, 2012 4:27 pm

Mesélte Katherine miért van itt de nem nagyon érdekelt inkább a törölközőt kértem, nem szégyenlöségböl csak már felszeretem volna öltözni és inni egy italt lent a nappaliban.Mi után meg törölte a mellkasom ide adta törölközőt.
-Nem vártalak, pláne ma.
-Érdekes hogy mindig akkor jössz hozzám mikor unatkozol.
-Miért nem szedel fel magadnak egy férfit és mentek el vacsorázni vagy változtatod át.
-Szerintem meg el kellenne húznod Mystic Fallsbol mert ha Klaus megtalál nem uszód meg.
Mi után fel öltöztem el indultam a nappali felé.


(folytatás Salvatore nappaliban)
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Re: Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  Katherine Pierce Pént. Jan. 13, 2012 6:38 pm

(a nappaliból)

Damon még utóljára megszólalt, amivel azt közölte velem, hogy inkább ne szólaljak meg, de erre még reagálnom kellett.
- Oké. – válaszoltam, s mosolyogtam bele a csókba.
Miközben a férfi össze-vissza csókolgatott, levette az ingét, miközben én ugyanezt tettem a felsőmmel. Egészen Damon szobájáig csapkodtuk egymást a falhoz, majd Damont az ágyára löktem és rámásztam. Idáig körülbelül még minden rendben volt, de amikor a fiún ültem, mintha elvesztettem volna az eszméletem... már nem érdekelt semmi.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Re: Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  Damon Salvatore Szomb. Jan. 21, 2012 9:21 am

(Más nap reggel)

Mikor felébredtem Katherine az ágyamban feküdt, tökéletesen emlékszek a tegnap estére minden részlet meg van. Azt hittem eltűnik reggelre, de tévedtem. Fel keltem és elmentem tusolni mi után kész lettem a tusolással, fel öltöztem elkezdtem összeszedni a szét dobált ruhákat el képesztő rumli volt ruhák össze-vissza le vert lámpa poharak, ilyet egy ideje már nem csináltam. Elkezdtem fel menni a szobába Katherine-t felébreszteni.
Ahogy fel értem le ültem az ágyra Kath mellé és meg simogattam az arcát
-Jó reggelt édes ideje el tünni - vigyorogtam a szemébe-
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Re: Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  Katherine Pierce Szomb. Jan. 21, 2012 9:39 am

Damon szoba, fürdőszoba! Damon-katherine-damon-and-katherine-26145673-100-100Damon szoba, fürdőszoba! Damon-katherine-damon-and-katherine-26145671-100-100Damon szoba, fürdőszoba! Damon-katherine-damon-and-katherine-26145673-100-100Damon szoba, fürdőszoba! Damon-katherine-damon-and-katherine-26145671-100-100

Az éjszaka? Hosszú volt, de valamiért mégis rövidnek tűnt... Tisztában voltam vele, hogy mit tettünk, de mint általában, nem érdekelt túlzottan mások véleménye. Damon puha kezeinek simogatására ébredtem, majd rekedt, már több órája meg nem szólaló, hangja vert fel az álmaimból. Amikor kinyitottam a szemem, a szobában rend volt, ami épp ellenkezője volt az esteli helyzetnek. Visszatért a régi Damon, aki egyszerűen megpróbált kidobni.
- Jó reggelt. Talán nem élvezted az éjszakát? – kérdeztem aranyosan a szemeibe nézve – Hmm? – hangzott el a számon vigyorogva.
Lassan felültem az ágyon, leszálltam róla, majd felkaptam valamit magamra.
- Remélem nem okoz gondot, ha lezuhanyzok. –mondtam, s még a férfi válasza előtt bementem a fürdőszobába, s a zuhany alá álltam.

Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Re: Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  Damon Salvatore Szomb. Jan. 21, 2012 5:51 pm

-De fogjuk rá hogy jó volt- Vigyorogva válaszoltam
-Csak jóból is meg árt a sók -Közben elment zuhanyozni mi előtt válaszoltam volna hogy zuhanyozhat e nálam-
-Nyugodtan. -kiabáltam utána a fürdőszobába -
-Miután kész vagy hová fogsz menni ? -kérdeztem érdeklődve-
-A törölköző itt lesz az ágyon, ha lehet ne csinálj rumlit ép most csináltam rendet - kiabáltam az ágyon ülve-
-A nappaliban leszek. -Fel álltam és elindultam le a lépcsőn-

(Folytatásom Salvatore Nappali)
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Re: Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  Katherine Pierce Vas. Jan. 22, 2012 8:59 am

Damon szoba, fürdőszoba! Damon-katherine-damon-and-katherine-26145673-100-100Damon szoba, fürdőszoba! Damon-katherine-damon-and-katherine-26145671-100-100Damon szoba, fürdőszoba! Damon-katherine-damon-and-katherine-26145673-100-100Damon szoba, fürdőszoba! Damon-katherine-damon-and-katherine-26145671-100-100

Damon csak úgy „ráfogta”, hogy jó volt. Na persze...
Sokan ismerik a szólást, hogy jóból is megárt a sok. Na ebben lehet, hogy igaza van, és ezt meg is osztottam vele.
- Igazad lehet. – vontam vállat.
Már a zuhany alatt álltam, amikor ő utánam kiáltott, hogy nyugodtan lezuhanyozhatok. Mintha nem zuhanyoztam volna le, ha azt mondja, hogy nem...
A „jövőm” iránt is érdeklődött, pontosabban az után, hogy hova megyek zuhanyzás után.
- Még nem tudom... – kiáltottam a fürdőszobából – De nyugi, nem fognak elrabolni. – folytattam, s hallatszott ki a nevetésem a fürdőszobából.
- Oké, és észrevettem.
Damon kilépett a szobából, és értesített, hogy a nappaliban lesz.
- Jól van. Megtalállak, ne aggódj. – mondtam miközben elzártam a csapot.
Megtörölköztem a nekem kirakott törölközővel, felöltöztem, majd lementem Damonhöz a nappaliba.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Re: Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Márc. 18, 2012 6:48 pm

ALICE and DAMON

Ahogy megérkeztünk a házba Alice-t a falhoz tolva csókolgattam az ajkát és a nyakát eleget ingereltem ma magam most már tényleg akarom . Ahogy ide oda verődtünk a nappaliban lámpát asztalt felborítva tettük tönkre ezt a házát majd gyorsan felérve a szobámba, az ágyra löktem Alice-t majd az asztalomra pillantva egy teli vérzacskót láttam azt gyorsan benyomtam magamba még a számat se töröltem meg. Majd már Alice-n voltam és a pólóját levettem majd a melltartóját is kikapcsoltam és hátra löktem. Majd érzékien a kezemet végig húztam az oldalán majd a mellétől egészen a nyakáig majd megállva levettem a szoknyáját majd egy hirtelen mozdulattal már én rajtam ült a lány.
-Na most a te köröd jön. -feleltem a lánynak és türelmetlenül vártam a reakcióját és hogy lesz tovább

Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Re: Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  JinxAliceHope Vas. Márc. 18, 2012 7:06 pm

Elég meglepő volt ez a hirtelen váltás.Talán Damon már tényleg nem bírta tovább és végre kijött belőle az állatibb énje.Amikor már az ölében ültem teljes mértékben ráhangolódtam a dologra,olyannyira hogy a szó szoros értelmében letéptem róla az inget,végigsimítottam majd karmoltam a felsőtestét miközben végig csókolgattam a nyakát,közben a hajánál fogva hátrahúztam a fejét és végignyaltam a nyakán azután megcsókoltam majd egy gyors mozdulattal az ágyra dobtam.Végigcsókolgattam a nyakától le egészen a köldöke alattig ,miközben kigomboltam a nadrágját,majd megszabadítottam minden maradék ruhától ami még rajta volt Razz Visszamásztam fel, majd a kezemet a nyaka mellett végigcsúsztatva a másik kezemmel pedig végigsimítva a karmolásoktól tarkított felsőtestén,megint megcsókoltam most hosszabban és hevesebben mint eddig.
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Re: Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Márc. 18, 2012 7:20 pm

Alice összevissza karmolt úgy néztem ki mint egy Afrikai tigris de nem érdekelt az volt a lényeg hogy élveztük a helyzetet a lány egyre jobban csókolt engem közben a ruhák összevissza lógtak mindenhol. Majd megláttam hogy a lányon hagytam a tangáját nem volt türelmem lehúzni inkább letéptem róla és ellöktem majd a lányra fordulva csókoltam a nyakát és fokoztam lent a tempót hogy azért csak legyen már az egekben közben beleharaptam a nyakába és két korty ért kiszívtam belőle.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Re: Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  JinxAliceHope Vas. Márc. 18, 2012 7:33 pm

Majdhogynem másodpercenként nyögtem egyet és annyira élveztem hogy bármennyire is próbáltam visszafogni magam a végén csak átalakultam miközben a nyakába kapaszkodva végigsimítva a hátán próbáltam egyre közelebb húzni magamhoz.Mikor megharapott kitágultak a pupilláim mert kicsit váratlanul ért,de élveztem ahogy azt is mikor lenyalta a maradék vért a nyakamról nehogy egy cseppje is kárba vesszen.A végén már nem bírtam magammal ezért az ágytámlába kapaszkodva (majdnem ki is tépve azt a helyéről) Élveztem tovább Damon minden csókját és érintését.
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Re: Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Márc. 18, 2012 7:48 pm

Alice teljesen megvadult eléggé furcsállta hogy megharaptam de ha neki szabad nekem is a lány majdnem minden percben nyögőt az ágytáblát fogva. Majd egyre jobban gyorsítottam a tempót hogy még jobban élvezzük egy darabig csináltam is majd egy olyan pózra váltottam amin ő volt felül én pedig alól. Majd a két kezemet végig húztam a kezem és lány csípőén állt meg a kezem és onnan néztem a lány szemébe.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Re: Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  JinxAliceHope Vas. Márc. 18, 2012 8:03 pm

Az élvezettől hátrahajtottam a fejem ,beleborzongtam abba ahogy végigsimított rajtam,teljesen készen voltam.Végignyaltam az egyik szemfogamon és azzal a lendülettel már meg is akartam harapni a nyakán,de az lett a vége hogy az utolsó pillanatban megálltam a nyaka mellett vadul kapkodva a levegőt az ágyba csaptam az öklömmel majd belevájtam a körmeimet a paplanba és a harapás helyett végigcsókolgattam a nyakát majd megint megcsókoltam és óvatosan megharaptam közben az alsó ajkát úgy hogy nehogy felsértsem.Eleget harapdáltam ma már nem akartam élő vérbankot csinálni belőle Very Happy
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Re: Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Márc. 18, 2012 8:24 pm

Alice egyszer azt mondja hogy nem harapdál de még is megteszi szét tudna tépni ha egy kicsit idősebb lenne nálam olyan vad szellemű. A lány csókjától mindig izgalomba jöttem mert olyan csókja van ami itt mystic fallsban nem hasonlítható senkiéhez. Elképesztő milyen estét tudd csinálni megérte ennyit várni rá de azért jobb lett volna ha előbb lett volna. A lányt tovább a csókjaimmal kényeztettem csókoltam a nyakát az oldalát a hasát és az ajkát hogy még jobban élvezze az estét.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Re: Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  JinxAliceHope Vas. Márc. 18, 2012 8:42 pm

Az együtt eltöltött vágyaktól túlfűtött órák után kimerülten dőltünk ki a puha ágyon egy pillanatig a plafont néztem lihegve a kimerültségtől azután Damon felé fordultam végigsimítottam a mellkasátől át végig a nyakán majd a füle mögött és a nyakán végig elkezdtem cirógatni,megcsókoltam közben aztán odabújtam hozzá meztelenül és lehunytam közben a szemem és vártam hogy a lélegzetvételem visszaálljon a normális tempójába.
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Damon szoba, fürdőszoba! Empty Re: Damon szoba, fürdőszoba!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.