Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák
»  Város széli erdő
Mystick Grill - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 1:05 pm by Adriane Chars

» Karakterlapok
Mystick Grill - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 3:57 pm by Elena Gilbert

» Mystick Üzletek
Mystick Grill - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 07, 2012 3:22 pm by Rebekah Mikaelson

» Hírdesd a blogod
Mystick Grill - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 5:53 pm by Kol

» Játék kérés
Mystick Grill - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 8:08 am by Rebekah Mikaelson

» Adri karilapja
Mystick Grill - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 11:56 am by Elena Gilbert

» Salvatore Nappali
Mystick Grill - Page 2 Icon_minitimePént. Május 04, 2012 11:55 am by Elena Gilbert

» Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.
Mystick Grill - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 7:52 pm by Elizabeth Moonlight

» Rebekah hálója
Mystick Grill - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 5:36 pm by Elena Gilbert

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Ápr. 15, 2024 12:15 am-kor volt itt.

Mystick Grill

+3
Damon Salvatore
Katherine Pierce
Elena Gilbert
7 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Mystick Grill

Témanyitás  Elena Gilbert Csüt. Dec. 22, 2011 2:32 pm

First topic message reminder :

[Mystick Grill]
_________________________________________________________________________________________________
Elena Gilbert Admin
Mystick Grill - Page 2 Ez9
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down


Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Katherine Pierce Vas. Jan. 08, 2012 9:58 am

Charlotte elárulta az életkorát, de egyáltalán nem lepődtem meg, hisz körülbelül ennyinek képzeltem.
- Szép szám. Én 519 vagyok, szóval majdnem eltaláltad. – mosolyogtam.
Aziránt is érdeklődött, hogy hogy kerültem Mystic Fallsba.
- Az biztos, hogy fura. – bólogattam a lány szemeibe nézve - Damon és az öccse, Stefan utánam kutakodott, én pedig csak úgy megjelentem. – vontam vállat – Damon körülbelül 100 évig várt rám, míg Stefan jól elvolt, majd elkezdett Elenával járni... De mint látod, mostmár egyik kapcsolat sem éli vidámabb korát. – magyaráztam Charlottenak – Damon és én már nem vonzódunk egymáshoz, Elena és Stefan már szakítottak... – húztam el a számat.

Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Charlotte Petrova Vas. Jan. 08, 2012 4:56 pm

-Az se kevés. -utaltam mosolyogva Kath korára.
-100 évig? Addig nem adta fel? -kérdeztem meglepődve. -Ahhoz képest, hogy egy évszázadig keresett, jól kiábrándult belőled. -állapítottam meg. Hogy lehetséges az, hogy annyi ideig szeretnek valakit, majd hirtelen már semmit sem jelent? Bár, Damon mesélte, hogy Katherine játszadozott velük, így már jobban eltudom hinni. De még mindig nem világos. Mindegy...
-Úgy látom, Stefan és Elena kapcsolata nem tartott valami sokáig. -húztam egyet a számon. -Amúgy Damon és az öccse, csak Petrova hasonmásokba zúg bele? -kérdeztem széles mosollyal.
Charlotte Petrova
Charlotte Petrova
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 15
Points : 15
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 05.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Katherine Pierce Vas. Jan. 08, 2012 5:10 pm

A lány finoman megdícsérte a koromat, amire csak egy mosollyal reagáltam.
- Nem bizony... – bólogattam – Igen, ez félig igaz is. Én mindig is Stefant szerettem, nem Damont... Csak aztán minden összekeveredett. A fiúk azt hitték, meghaltam, Stefan továbblépett, Damon pedig továbbra is szeretett. – magyaráztam.
Charlotte felhozta a Stefan és Elena közötti kapcsolatot...
- Nem igazán. – adtam a lánynak igazat – Nagyjából... bár engem azzal is vígasztaltak már, hogy azért szerettek bele Elenába, mert engem kerestek igazán. Fura a kapcsolatuk, hisz régebben mindketten engem szerettek, most pedig mindketten Elenát szeretik... vagyis már csak Damon. – javítottam ki magam – Azt hiszem kialakult egy szerelmi sokszög... – húztam a számat.

Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Elena Gilbert Vas. Jan. 08, 2012 5:54 pm

[Elena szobájából]

Beérve a grillbe a pultnál beszélgetett két egyforma nő tudtam hogy az egyik Katherine volt a másik pedig Charlotte , Közelebb érve hozzájuk kicsit megijedtem a ránk szegeződő szemektől ahogyan az emberek néztek .
- Sziasztok! szóltam oda a két vámpírnapnak majd bemutatkoztam
- Elena vagyok , és gondolom valamelyikőtök Charlotte, annyira egyformák voltak nem tudtam melyik ki.
- Hallottam rólad néhány dolgot és beszélgetni szeretnék veled Smile jobban megismerni mosolyogtam kedvesen a lányra, pedig nem voltam biztos a dolgomban .
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Charlotte Petrova Vas. Jan. 08, 2012 7:20 pm

-Oh, értem. Vagyis nem igazán, de legalább ezt is megtudtam. -mosolyogtam Kathre. Ahogy a következő mondatra tértem volna, megjelent a másik hasonmásom, így inkább nem is folytattam. Egy ideig a tömeget néztem, ahogy furcsa pillantásokat vetnek ránk, majd inkább visszafordultam.
-Szia Elena! -köszöntem neki. -Én vagyok Charlotte. -tisztáztam vele, de hát én se tudtam volna megállapítani, hogy melyikőnk kicsoda. Aztán Elena ott kötött ki, hogy beszélni szeretett volna velem. Még nem is ismer. Lehet, Damon mondott rólam valamit neki. -Ööö... Persze, beszéljünk. -beszéltem lassan és akadozva. -Négyszemközt vagy itt is lehet Kath előtt?
Charlotte Petrova
Charlotte Petrova
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 15
Points : 15
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 05.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Katherine Pierce Vas. Jan. 08, 2012 7:37 pm

Charlotte nem igazán értette a sok rizsát, de a lényeg szerintem leesett neki.
- Nem baj... Nem fontos. – mosolyogtam rá.
Amikor a lány folytatni szerette volna a mondanivalóját, beállított a Grillbe Elena is. Az emberek szemei, mind ránk szegeződtek, ami elég furcsa volt... Elena közelebb jött hozzánk, majd üdvözölt.
- Szia. – reagáltam.
Elkezdődött Charlotte és Elena beszélgetése, amibe nem volt, hogy hozzászóljak.

Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Hétf. Jan. 09, 2012 5:28 pm

Katherine & Charlotte & Elena & Elizabeth


Bementünk Katherinevel a Grillbe és a pulthoz sétáltunk, ahol Damon ült Kat hasonmásával. Azt hittem ő az a lány, akit Klaus megölt, hogy újra hibrid lehessen és, akiért az apja feláldozta az életét, de tévedtem. Ő az eredeti Petrova volt, akivel még soha nem találkoztam, de a viselkedéséből ítélve nagyon sok közös van benne és a Keresztanyámban. Nem rég ismerhettem meg Damont, mert nem régi jó cimborákként viselkedtek, azonban észrevettem a pult alatt lapuló kezüket. Charlotte tökre rámászott. Teljesen megértem. Ki ne tenné? Damon sármos és így vámpírként sokkal lazább, mint volt. Nem tagadom emberként sem volt semmi, na de most.... Folyton a telefonját bámulta és egyszer felém is fordult, de én csöndben álltam és csak figyeltem a többieket. Le akartam venni ki milyen kapcsolatban áll a másikkal és, hogy bizonyos helyzetekben, hogyan viselkedik. Egyszer még jól jöhet.
Damon elhúzott és nem sokkal később egy újabb barna hajú lány lépett be a Grill ajtaján. Most már nem téveszthettem, ő biztosan az ember hasonmás. Határozottan átvágott az épületen és mikor odaért hozzánk megszólította Charlotte-ot. Mintha mi ott sem lettünk volna, lezsírozott vele egy duma partyt.
- Már előre tudtam, hogy nem fogom kedvelni a csajt - súgtam Kat fülébe - Ő Damon új barinője? Csak azért, mert az előbb Charlotte eléggé rámászott... - mondtam a vállamat felhúzva, így védekezve, hogy tulajdonképpen engem egyáltalán nem zavar az egész.
- Szia! - léptem oda az újonnan jövő Petrova lányhoz és egy széles mosoly kíséretében nyújtottam a kezem - Elizabeth vagyok! Tudom, hogy most nagyon elfoglaltak vagytok az idős ikertesóddal, de nagyon udvarian lett volna, ha nem köszönünk egymásnak - szemrehányóan néztem a lányra, akinek szemmel láthatóan leesett, hogy ő ránk se szart, mikor idejött.
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Elena Gilbert Kedd Jan. 10, 2012 9:47 pm

Valahogy nagyon Nem kedveltem a csajt ezt ez Elizabeth et, de gondoltam most kibírom Smile
- Igazából hallhatja, mi lenne , ha leülnénk egy asztalhoz?
- Egy baráti beszélgetésre gondoltam. mosolyogtam a lányra .
Legbelül éreztem, valamit nem jól csinálok, de hagytam hogy a félénk ösztöneim vezessenek.
Leültünk az asztalhoz, és kértem egy narancslevet amit hamar meg is kaptam és belekortyolva kémezgettem.
- És hogy kerülsz Mystick Fallsba? Hogyhogy ilyen hírtelen megjelentél, a nagy semmiből?
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Charlotte Petrova Szer. Jan. 11, 2012 3:26 pm

Láttam Elena arcán, hogy nem nagyon kedveli Elizabethet. De én inkább ebből a vitából kimaradok.
-Rendben. -bólintottam Elena kérdésére és leültünk egy asztalhoz.
-Áh, az mindjárt más! -mosolyogtam Elenára. Amíg az innivalóját kérte én láttam, hogy egy kicsit zaklatott, de majd elmúlik. Végül is nem harapok, így nincs mitől félnie.
-Bostonból jöttem. Új életet akarok kezdeni és persze megakartam ismerkedni a hasonmásaimmal. -mosolyogtam rá kedvesen. -És te? Te itt születtél?
Charlotte Petrova
Charlotte Petrova
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 15
Points : 15
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 05.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Katherine Pierce Szer. Jan. 11, 2012 4:12 pm

Liza a fülembe súgott valamit.
- Jól teszed, Liz... – súgtam vissza – Elena az úgymond barátnője. Csak ezzel Elena nincs teljesen tisztában. Charlotte és közte pedig nem tudom mi van. – folytattam észrevétlenül a súgdolózást.
Láttam, hogy Charlotte és Elena jól elvannak, ezért lelkifurdalás nélkül elköszöntem és otthagytam a Grillt.
- Szerintem én most megyek... Sziasztok. – köszöntem el – Tudom, hogy megbeszéltünk valamit, de te nyugodtan szórakozhatsz nélkülem is. – néztem végül Lizre, kacsintva.
Felálltam az asztaltól és távoztam...
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Elena Gilbert Csüt. Jan. 19, 2012 7:10 pm

-Igen én itt születtem, sajnos a szüleim már meghaltak, és az életem sem fényes, kb.. 2 éve , a Salvatore testvérek vámpírok, akik a kegyeimért versenyeznek, és nem tudok választani, a legjobb barátnőm boszorkány a másik vámpír, a harmadik vérfarkas, tehát eléggé bonyolult, és zavaros életem volt az utóbbi időben, és még nem is említettem Klaust, te honnan ismered őt? Jó nyilván a múltból, de honnan ?
- Milyen kapcsolatod volt vele? Féltem gyanakodni fog , hogy megkérdeztem, de számítottam a válaszára.
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Elena Gilbert Hétf. Jan. 23, 2012 6:17 pm

Nem vártam meg a válaszát mert Kaptam egy sms-t Bonnie-től hogy talált valamit ezért inkább elbúcsúztam és elindultam hozzá.
- Ne Haragudj de most mennem kell .. Szia
Majd kiléptem a Grillből

Fojt : Utsza
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Vas. Jan. 29, 2012 9:39 am

Katherine & Charlotte & Elena & Elizabeth


Katherine felvilágosított Damon és Elena kapcsolatáról, majd távozott. A két Elena beszélgetni kezdett és arrább húzódtak, de a vámpír hallásomnak köszönhetően tisztán értettem a beszélgetést. Olyasmit hallottam, hogy Charlotte Bostonból jött és, hogy Elena gyorsan elment, mert valami fontos dolga akadt. Charlotte szegény egyedül maradt. Jó, azért elfoglalta magát, de látszott rajta, hogy szívesen megismerte volna jobban Elenát.
- Milyen furcsa népség. Kérek egy pohár whiskeyt! - szóltam oda a csaposnak, aki azonnal kiszolgált és flörtölni próbált velem - Ugyan, komolyan gondolod? - legyintettem, majd elé raktam az üres poharat és fizetés nélkül távoztam.

/Játék vége - részemről is/
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Vendég Pént. Feb. 17, 2012 7:25 pm

Ma is egyből a Grillbe jöttem be.
Szerettem volna találkozni a barátaimmal.
Rendeltem egy pohár whisky-t meg egy jó nagy adag Grill-tálat és csak várakoztam.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Bonnie Bennett Szomb. Feb. 18, 2012 1:08 pm

Mielőtt hazamentem volna benéztem a Grillbe.Beléptem és láttam, hogy nincsenek sokan.Leültem egy asztalhoz nem tudtam mit egyek vagy egyátalán egyek-e.Csak ültem néztem magam elé és akkor láttam meg Missy-t.
-Szia!-léptem oda mellé és köszöntem neki.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Vendég Szer. Feb. 22, 2012 4:05 pm

nem sokkal az érkezésem után betoppant Bonnie és idejött mellém.
-Szia Bonnie!-köszöntem neki kedvesen-Mesélj valamit Klaus-ról,meg arról,hogyan tudjuk őt legyőzni!-kértem meg rá,hiszen Elena mindkettőnk barátja volt,és minden áron meg akartuk védeni őt!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Bonnie Bennett Szer. Feb. 22, 2012 4:13 pm

Missy visszaköszönt és megkérdezte mit tudok Klaus-ról és a legyőzéséről.
-Igazából nem találtam meg még a módot, hogy elpusztítsam.Van egy varázsige amivel nagyobb fájdalmat tudok neki okozni, talán megbénítani.De a bénításhoz nincs elég erőm és bele is halhatok.-meséltem el neki.
Megkérdeztem tőle.
-Te tudsz valamit Klaus-ról amit én nem?
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Vendég Szer. Feb. 22, 2012 4:17 pm

-Nem,nem tudok olyan sok mindent!-feleltem-Vagyis annyit tudok segíteni,hogy van még egy fehér tölgyfa csemete itt Mystic Falls-ban,az erdő legmélyén!-néztem Bonnie-ra.
-Ha azt elégetjük,a hamuját össze tudjuk gyűjteni, Damon-tól kölcsön kell kérnünk a tőrt,amivel megölte Elijah-t,és máris meg tudjuk ölni Klaust a tőr és a hamu segítségével!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Bonnie Bennett Szer. Feb. 22, 2012 4:49 pm

Először Missy azt mondta semmit nem tud Klaus-ról ami fontos lehet.Ezután...tátva maradt a szám.
-Hogy?Meg tudjuk...ölni?
Teljesen megállt a lélegzetem az örömtől.Bele sem gondoltam, hogy milyen lenne nélküle.Nagyon örültem, hogy talán vége lehetne az egész rémálomnak.
-És hol van ez a fa?-kérdeztem.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Vendég Vas. Feb. 26, 2012 9:24 pm

-Igen,meg!-feleltem neki boldogan,bár azt titkoltam,hogy tetszik nekem Klaus,de én is a halálát kívántam-Csak kéne még egy ember,úgy értem igazi,aki beleszúrja Klausba a tőrt,mert ha vámpír használja a tőrt egy másik vámpír ellen meg is halhat!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Bonnie Bennett Hétf. Feb. 27, 2012 2:04 pm

-Értem.-mondtam Missy-nek.
Idegesítet, hogy nem kaptam választ a kérdésemre, de nem Missy miatt.hanem azért, mert gondoltam, nem tudja hol van ez a fa és akkor mégis lesz egy kis gubanc ezzel az egésszel.Feltettem neki újra ezt a kérdést, hátha van remény.
-Akkor ne tudod hol van a fa?
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Melissa Petrova Vas. Márc. 04, 2012 4:28 pm

~ Elena & Melissa ~

Eljött a mai nap is ~gondoltam és hamar rendbe tettem magam. Nagyon megéheztem és felhívtam az egyik alkalmazottat a szállodából, ahol megszálltam. A pompás reggeli után elmentem feltérképezni a kisvárost. Meglátogattam minden butikot és persze be is vásároltam ruha ügyben. Végül megérkeztem a főtérre, ahol meghallottam, hogy a közelben van egy bár. ~ Hm, ez jónak ígérkezik. ~ Gondoltam és mentem a hang után egészen a bárig. ~ Tehát ez az a híres Grill. ~gondoltam, majd bementem és leültem egy asztalhoz. Épp rendelni készültem valamit, mikor megpillantottam miképp a nővérem hasonmása megjelenik és leül egy asztalhoz. Odamentem hozzá és megszólítottam:
- Elnézést, ugye te vagy Elena Gilbert, Klaus híres vérbankja? Elena felpillantott rémülten és meg se szólalt. Ekkor én megtörtem a csendet:
-Leülhetek? ~Ő elmosolyodott, majd rábólintott.
-Oh, olyan udvariatlan vagyok. A nevem Melissa Petrova, az ősi hasonmásod testvére. ~mondtam és Elena szíve majd ki esett a helyéről, úgy dobogott. Egy kis csend után ismét én szólaltam meg:
-Ugye nem ijedtél meg tőlem?
Melissa Petrova
Melissa Petrova
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 25.
Tartózkodási hely : -->Óh, szívem néztél már a hátad mögé?<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Elena Gilbert Kedd Márc. 06, 2012 4:32 pm

Persze gyere csak, és nem nem ijedtem meg. Hazudtam a lánynak.
De honnan ismersz te engem ?
Gondolom innen fogva ismered a Salvatore-kat is.
Vérbank ? már bocsánat, de nem vagyok VÉRBANK!!
Mondtam gúnyosan.
Kath tesója vagy ? Mert tudod, van még rajta kívül hasonmásom , és nem mindegy .
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Melissa Petrova Kedd Márc. 06, 2012 6:07 pm

~ Elena & Melissa ~

Megdöbbenten láttam, ahogy a lány a szemembe hazudik ~Hmm, azt hiszed átverhetsz? ~gondoltam, és közben kérdéseket tett fel nekem, amikre muszáj volt válaszolnom:
- A Salvatore testvéreket nem ismerem még személyesen, de hamarosan fogom. De minek ez a sok kérdés? ~mondtam lenézően és rendeltem egy whyskeit. Elena szemében láttam a megvetést és én élveztem. Hamarosan kihozták az italom és válaszoltam a következő kérdésére is:
- Dehogy vagyok Katerina testvére, sokkal fontosabb személy vagyok annál, de a többi ráér később. ~fejeztem be mondatom, majd megittam a whyskeimet, s rendeltem a következőt. Míg vártam az italra megtörtem a csendet:
- Tudod, ha már itt tartunk, belsőleg teljesen fordítottja vagy a testvéremnek. ~mondtam sejtetve a kilétemet. Majd megjelent az alkalmazott az itallal. ~ Te nem iszol velem egyet? ~kérdeztem, ám a lány nemet válaszolt. Nagyon sok kérdésem akadt Elena számára, amiket igyekeztem sorban feltenni:
- Niklaus, vagyis Klaus itt tartózkodik Mystic Fallsban, nem de?
Melissa Petrova
Melissa Petrova
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 25.
Tartózkodási hely : -->Óh, szívem néztél már a hátad mögé?<--

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Elena Gilbert Szomb. Márc. 10, 2012 2:22 pm

[quote="Melissa Petrova"]
~ Elena & Melissa ~

- Miért akarod őket ennyire megismerni ? Mi a szándékod ? Nem bíztam a lányban , egy cseppet sem .
Mondta , hogy nem a testvére, és a többi majd ráér, de azért engem érdekeltek a rászeletek.
- Hogy érted, hogy belsőre ? milyennek tartasz ? Az előbb mondtad, hogy nem vagy a testvére és most pedig azt mondod , hogy a nem olyan vagyok mit a TESTVÉRED ? - Mit akarsz te Mystick Falls fan ? - Minek jöttél ide ?
- Elég sok mindent nem tudsz kislány , ugyan is mind a ketten itt vannak, és még néhány ős is , beleérte az anyukat, és hát itt volt az apjuk is de ő meghalt . - De ez nem rád tartozik , tűnj el az életünkből, és nem akarlak a fiúk közelében látni téged!
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mystick Grill - Page 2 Empty Re: Mystick Grill

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.