Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák
»  Város széli erdő
Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 1:05 pm by Adriane Chars

» Karakterlapok
Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 3:57 pm by Elena Gilbert

» Mystick Üzletek
Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Icon_minitimeCsüt. Jún. 07, 2012 3:22 pm by Rebekah Mikaelson

» Hírdesd a blogod
Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 5:53 pm by Kol

» Játék kérés
Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 8:08 am by Rebekah Mikaelson

» Adri karilapja
Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 11:56 am by Elena Gilbert

» Salvatore Nappali
Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Icon_minitimePént. Május 04, 2012 11:55 am by Elena Gilbert

» Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.
Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 7:52 pm by Elizabeth Moonlight

» Rebekah hálója
Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 5:36 pm by Elena Gilbert

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Ápr. 15, 2024 12:15 am-kor volt itt.

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

3 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Elena Gilbert Vas. Ápr. 01, 2012 10:38 am

[Tisztás]
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Elena Gilbert Vas. Ápr. 01, 2012 2:59 pm

~Bonnie & Elena~


Bonnie-éktól egyenesen a tisztás felé mentünk , nem mondtam neki ,hogy hova megyünk de a picnick kosárból gondolom rájött, de a helyet nem hogy hol tartjuk , amikor már láttam , hogy közeledünk megálltam az út szélénél , a hátsó ülésről kivettem a kosarat és Bonneival némán sétálva bementünk az erdőbe és az erdő közepén volt egy gyönyörű tisztás ahonnan látni lehet egy forrást is . Letettem a kosarat majd barátnőm szemébe néztem.
- Hát ez lenne az én kis birodalmam, nagyon sok szép emlék fűtődik ide, de egy rossz érzés is , mert itt akartam édesanyámat rávenni, hogy engedjen el ara bulira , amire tudod , hogy el is engedett , de amikor hazahoztak , útközben létrejött a baleset , amiben elvesztettem őket.
- De ha ide jövök ami már elég rég volt kb. egy éve .. mindig csak a szép emlékekre tudok gondolni , és ez a hely erőt ad nekem sokszor amikor szomorú vagyok , és azt akarom hogy ez egy érintetlen hely legyen és aki megérdemli csak az láthassa .mosolyogtam rá.
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Bonnie Bennett Hétf. Ápr. 02, 2012 11:17 am

Elena bepakolt egy piknik kosárba és elindultunk a titkos helyszínre.Azt mondta talán mégis jobb lenne, ha csak ketten lennénk.Egy gyönyörű tisztásra érkeztünk.Elena elmesélte, hogy sok szép emlék fűződik ehhez a helyhez.Leterítettük a földre a pokrócot amit magunkkal hoztunk és élveztük a napsütést.
-Sajnálom a szüleidet Elena.Tudom, hogy nagyon szeretted őket és együtt érzek veled, hiszen az anyukámból vámpír lett.De nem is csak ezért, hanem azért, mert elhagyott engem és most újra.
-Szeretném, ha ez a nap boldogan telne...
Ezután lehunytam a szemem, elmormoltam valamit, majd gyönyörű virágok között találtuk magunkat.
Rámosolyogtam.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Elena Gilbert Hétf. Ápr. 02, 2012 3:03 pm

~Bonnie & Elena~

Bonnie val a fűben a pléden feküdtünk , közben mesélte , hogy mennyire sajnálja a szüleim meg egyéb érzelgős rész , meg hogy vele is megtörtént mind ez , az anyja elhagyta , és most amikor már újra vele volt ismét elhagyta, de vámpírként.
-Tudom , de ne sajnáld, talán ha mind ez nem történik meg akkor nem lenne ilyen az életem , igaz most is veszélyes , de legalább nem unatkozom , * mosolyogtam kissé*
- Talán ha nem lenne ennyi baj a fejemen , még hiányozna is .. Aztán elgondolkoztam rajta, hogy milyen lehet vámpírnak lenni .. , talán nem kéne akkor folyton vigyázni rám meg megmentegetni, és talán mindenkinek megkönnyíteném az életét ha ezt a terhet leveszem róla.
- Bonnie , én úgy érzem hogy vámpírnak kéne lennem , néztem a mellettem fekvő barátnőmre.
- Tudom mi lesz erről a véleményed, de bízz bennem nélkülem vagy is az emberi énem nélkül nem lesz annyi bajotok , nem kell majd folyton azt lesnetek hogy mi lesz velem . Így megtudom majd magam védeni , rossz nekem folyton rátok támaszkodnom .
Tudtam nem fog ez neki tetszeni , de ha nem vele akkor kivel osszam ezt meg ? Őz az egyetlen olyan barátnőm akiben a legjobban bízok , Caroline ben is bízok , de ő képes lenne ezt elmondani másnak és mielőtt átváltoznék ez valamelyik ős fülébe juthat és akkor ezt biztos megakadályoznák , ezért inkább csak Bonnie nek mondtam el .
- Kérlek .. támogass. ! néztem kérdően rá és felülve fogtam meg a kezét a biztatásra.
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Bonnie Bennett Szer. Ápr. 04, 2012 2:51 pm

Kérdően néztem Elenára.
Mi??Elena nem kérheted, hogy támogassalak!Ha nem lennének vámpírok boldogan élnénk.Legalábbis én biztosan.Nem lehetsz vámpír én...nem szeretném...de, ha ez a döntésed...
Láttam rajta, hogy már elhatározta magát és nagyon szeretné ezt az egészet.De mit szólnak majd Stefan-ék?Ők biztosan nem változtatnák át!Nem szeretném, de mégis talán segítene rajta és talán...nem én nem akarom átváltoztatni!
Elena tudnod kell, hogy rám mindig számíthatsz, mert a legjobb barátnőd vagyok..és van itt még valami..nem szeretném de, ha nincs más választás tudnod kell, hogy én is át tudlak változtatni.Van elég erőm hozzá.De ezt csakis azért mondtam el, mert nem akarok neked hazudni, vagyis eltitkolni valamit.
Vártam Elena reakcióját, hogy mit fog mondani erre.Ezután megkérdeztem, ő mégis, hogy képzelte el ezt az egészet.
Kire gondoltál, hogy átváltoztat?
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Elena Gilbert Szer. Ápr. 04, 2012 4:05 pm


~ Bonnie & Elena ~
[/center][/center]

Először nem akart segíeni , de aztán beleegyezet, és mondta , hogy neki ehez meg a képessége, és teljesen határozott voltam ebben .
- Hogy ki ? még azt nem tudom , de bizonyára egy Klaus gyűlölő vámpír.
- Miért nem beszéltél erről a képességedről ? De inkább hadjuk is .
- Akkor átváltoztatnál ? Most .. it szeretném !
Beszéltem elég határozottan
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Bonnie Bennett Csüt. Ápr. 05, 2012 10:32 am

-Azért nem beszéltem róla, mert nem akartam bárkivel is megtenni.És most veled sem...csak azért mondatm el, hogy többé ne titkoljam!Kérlek először próbálj megkérni egy vámpírt, hogy tegye meg.Ez legyen csak B terv.

Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Elena Gilbert Csüt. Ápr. 05, 2012 1:06 pm



- Kérlek segíts már .. nem hiszem hogy egyhamar találok egy olyan vámpírt aki átváltoztatna ..
- Kérlek! Bármit megteszek neked , had legyek az amivé válni akarok , és a következményeit pdig vállalom ..
- nem érdekel mivel jár .
Az egyetlen ok amiért erről leszálnák , hogy ő tegye, ha nem lenne elég ereje hozzá . De így hogy mondta megvan , mindennél jobban szeretném hogy ez bekövetkezzen.
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Csüt. Ápr. 05, 2012 4:36 pm

To Elena & Bonnie

Istenem ez a város hihetetlenül unalmas. Az ember nem tud mit kezdeni magával. Hoppá, elnézést, vámpír. Itt még vért sem lehet szívni, mert mindenki be van füvezve. Az az átkozott verbéna. Pfúj! A leggonoszabb élőlények egyike. Ha lenne energiám az összeset kitépném tövestül a földből. Rohadjon ki az egész állomány aztán nyomás torkokat vizsgálgatni. Elmehetnék anatómiára, már néhány testrészt tünetesen átvizsgáltam. Na jó visszább kellene fognom magam. Talán azért vagyok ilyen kritikus, mert éhes vagyok.
"-Mi??Elena nem kérheted, hogy támogassalak!Ha nem lennének vámpírok boldogan élnénk." - hallok egy ismerős hangot közelről és elindulok a hang forrása felé. Két lány beszélget egy tisztáson a vámpírok szörnyű mivoltáról, miközben az egyik éppen arra vágyik, hogy egy kegyetlen vérszívó legyen. Micsoda ellentét... Na, de egy pillanat. Ismerem mind a kettejüket.
- Nohát a kedves Bonnie és a drága Elena, aki nem tud köszönni. - léptem elő miután Elena befejezte hosszúra sikerült mondatait - Csak nem rólunk folyik a téma?! Csatlakozhatok? Igazi traccspartner vagyok, nem bánjátok meg! - mosolyogtam hamiskásan és a két lány felé indultam.
- A vámpírok nem olyan szörnyűségesek és drága Bonnie Elena nem idióta. Sok mendemonda kering róla és a meggondolatlan döntéseiről, de ebben az esetben helyt kell adnod neki. Briliáns ötlet! És még nyer is vele! A vér a legkevesebb. - ültem le a fűre törökülésben és pillantásaimmal pásztáztam az eddig komoly beszélgetést folytató barátnőket.
- Na nemár! Elnémultatok? - piszkálódtam egy kicsit, hogy fokozzam a hangulatot. Bonnie biztosan emlékszik rám és a barátságos beszélgetésünkre és Elena talán felidézte magának, hogy ismerem a drága hasonmását. Még mennyire, hogy ismerem...
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Elena Gilbert Pént. Ápr. 06, 2012 5:11 am

~ Bonnie & Elena & Liza ~

Közeledett felénk egy lány, de azt hittem ezt a helyet vámpírok nem ismerik és nem is tudtam hova tenni a csajt aztán rájöttem hogy a grillben találkoztam vele , ezt az alkalmat kihasználva , hogy itt áll előttem egy vámpír , kissé félve de a lényegre tértem
- Helló LIza ..
- Lenne egy kérdésem .. és remélem igent mondasz rá és megteszed,
nyeltem egy nagyot majd bizonytalanul belekezdtem.
- Átváltoztatnál vámpírrá ? - Tudom hogy nemet szeretnél mondani rá, hogy nekem még véletlenül se legyen semmi jó , de kérlek .. tedd meg !
Bonnie nagyon gyűlölhet most de meg kell értenie, hogy nekem ennek kell lennem . Muszáj .

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  C_gif
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Vas. Ápr. 08, 2012 11:17 am

To Elena & Bonnie

Elena a vártnál is elszántabb volt és rögtön a lényegre tért. Kicsit meglepődtem a kérésén és ezt nem is rejtettem véka alá. Az arcom megnyúlt, szemöldökeim felugrottak és egy kicsit a felsőtestemmel előre dőltem.
- Hogy mi a jószagú ég?! Most itt? Ömm - még, hogy én neki rosszat akarok. Jó néha elkap a hév és szívesen sanyargatok embereket, de most éppen jó pillanatomban kapott el, így megfontoltam a kérdést.
- És ebből nekem mi hasznom lenne? - húztam fel az egyik szemöldököm és beleharaptam a csuklómba, majd a lány felé emeltem a kezem, de nem hagytam, hogy igyon - Ennek ára van!
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Elena Gilbert Hétf. Ápr. 09, 2012 8:44 am

Látta hogy elszánt vagyok, de nagyon meglepődött véleményem szerint a nő.
- Miért ne ? Neked ez nem lehet akadály! most szeretném !
Mondta hogy ebből neki mi haszna lenne , de valójában én sem tudtam ! De bármi legyen megteszem.
- A haszonról fogalmam sincs , de megteszek helyette neked szinte bármit .
Jő azért nem bármit de ez így hatásos. Tudtam hogy ára lesz , mert mindig van mindennek ára ,tudtam a barátaim meggyűlölnek majd , és Stefan is haragszik majd rám .. de most az egyszer arra gondolok , hogy így könnyebb lesz az életük egy teher nélkül. mert csak az vagyok egy teher mindenki számára.
- Mi az ára ?
Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Elena-Gilbert-2x17-elena-gilbert-20844714-500-282
Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Djihgkj_www.kepfeltoltes.hu_
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Hétf. Ápr. 09, 2012 4:55 pm

To Elena & Bonnie

Elena nagyon határozottnak és elszántnak tűnt, de talán így több, mint 160 év tapasztalattal kijelenthetem, hogy kissé meggondolatlan volt. Lehet, hogy úgy érzi, hogy tisztában van a vámpírlét hátulütőivel, de biztos vagyok benne, hogy nem hangzik olyan rosszul, mint amilyen. Viszont majd, ha lesz problémája ott lesznek neki a Salvatore fivérek. Nem fognak unatkozni...
- Rendben, de most szólok, hogyha valami bajod lesz engem hidegen fog hagyni. Menj majd a szerelmeidhez ők azonnal segíteni fognak. - forgattam meg a szemeim és újra a kezembe haraptam - Igyál! - nyújtottam felé és miközben remegés nélkül rátapadt a karomra válaszoltam neki.
- A haszon az egy érdekes kérdés. Mikor mire van szüksége az embernek. Vedd ezt a cselekedetet egyenlőre kedves gesztusnak, de ha kell a segítséged vagy valamire kérlek, akkor azt meg kell tenned nekem. Nem garantálom, hogy kíméletes leszek. Megegyeztünk? - rántottam el a kezem és felhúztam a szemöldököm. Ki tudja mikor jöhet még jól a vámpír Elena asszisztálása...
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Elena Gilbert Hétf. Ápr. 09, 2012 5:35 pm

Mondta, ha valami bajom lesz ő nem vállalja a felelősséget, de én eszel tisztában voltam!Felharapta a csuklóját, és a vörös nedü kifolyt belőle, mielőtt befort volna a sem, rátapadtam és minden erőmmel szívni kezdtem a vért, rossz írze volt, de a vége felé eléggé megszoktam. Miután elvette a számtól a csuklóját rámnézett, és tudtam sokat fgok még ezért fizetni.. belegyeztem miszerint meg kell majd tennem amit kér tőlem. Úgy gondolom ezzel a lépésemmel rosz emberré váltam és nem vagyok a régi Elena.
lassan felálva a szemébe néztem és mondtam hogy készen állok alra , hogy megöljön és közéjük tartozzak. Bonnie , nem akara engedni , néha még egy könycsepp is végigurult az arcán , de nem hagytam hogy ezt megakadályozza. Kissé szégyeltem is magam hogypont ezen az érintetlen gyönyörű helyen kell átváltoznom .
- Tedd meg .. Ölj meg és közétek fogok tartozni!
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Hétf. Ápr. 09, 2012 6:57 pm

To Elena & Bonnie

- Rendben! - vontam meg a vállam és egy pillanat alatt Elena mellett termettem - Nem fog fájni - mondtam az utolsó szavakat, majd a régi Elenának integettem és egy mozdulattal kitekertem a nyakát. A lány karcsó testén úrrá lett a gravitáció és a pázsitra hullott. Bonnie teljesen magán kívül volt, a sokk lefedte az agyát. A szívverése felgyorsult és úgy lüktetett, mintha ki akarna ugrani a helyéről.
- Nyugodj már meg! Fel fog kelni. Akkor majd adsz a véredből és kész. Sima ügy. - legyintettem, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Pedig én is tudtam, hogy nem az. Súlyos döntés, de legalább most segítettem valahol. Piros pont nekem.
- Már csak annyit kell tennünk, hogy várunk... - leültem, vissza az eredeti helyemre és a füvet kezdtem tépkedni. "Milyen szép az idő és milyen nyugodt ez a hely." - gondoltam és elmosolyodtam - "Jó helyet választott Elena."
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Elena Gilbert Kedd Ápr. 10, 2012 2:09 pm

Beleegyezett és egy szempillantás alatt előttem termett, de abban a percben kitörte a nyakam és nem emlékeztem semmire. Néhány gondolat végigfutott az agyamon miközben félhalott voltam . Ilyenek mint a szerelem és a barátnőm , hogy mind ez végig kellet néznie.. és mit fognak szól
ni Stefanék ?!! Nem fognak örülni az biztos ..de legalább lesz még egy vámpír az életükben. Szorító érzés vágtatott a tüdőmben, de egyszer csak mind ez megszűnt és a levegőhöz jutottam , majd kinyitottam a szemem és hirtelen felültem , a testemet uralta az éhség vágya, és a bőrömet valamint a szememet zavarta a napfény de,nem égette. Az ülési állapotomat és furcsaságomat Liz és Bonnie is csak figyelte . Liz arán apró mosoly volt Bonnie arcán inkább az ijedség tükröződött. Lassan felálltam erre Bonnie kissé meghátrált, de tudtam , hogy volt indoka rá, mert félt.
- Bonnie ne félj! Tőlem..
- Liza .. szükségem van egy kis vérre ,. az átváltozáshoz, és iszonyún éhezem .. vallatom be őszintén .. Bíztam benne hogy nem fogom bántani a barátnőmet de láttam már Carolinet, Damont és Stefant is ilyennek és nem akarok kockáztatni ,hogy véletlenül megharapja őt.Ezért megkértem hogy menyen haza.
- Bonnie kérlek! nem akarlak bántani , ezért meny haza . amint megkértem Lizára néztem és a következőt mondtam .
- Most már elvihetsz , hogy egyek és átváltozzak!
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Bonnie Bennett Kedd Ápr. 10, 2012 2:45 pm

Csak ültünk Elenával, egymás szemébe nézve amikor meglátott valakit.Hátrafordultam és megláttam a lányt.Jaj ne!Ez Liza!Ezután mintha megnémultam volna figyeltem a beszélgetésüket.Elena azt akarja, hogy ő változtassa át!Csak hallgattam mire arra eszméltem, hogy Elena elöttem fekszik kitörött nyakkal!Nagyon megijedtem és mérges voltam rá.amikor felébredt nagyon megrémültem és elhúzódtam tőle.
-Nem megyek haza Elena!A barátnőd vagyok.
Enni akart.
-Megyek veletek!
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Kedd Ápr. 10, 2012 5:04 pm

To Elena & Bonnie

Miközben vártunk elmerengtem az én átváltozásomon. Nem mintha sok választásom lett volna. Akkor még kedves és aranyos, tisztelettudó kislány voltam és soha nem számítottam rá, hogy vámpír leszek. Nem irtóztam tőlük, hiszen tudtam, hogy egykor ők is emberek voltak, de azért nem vágytam a társaságba. Most pedig egy vagyok közülük és egy másik embert változtattam át. Egy embert, akinek már más út nem maradt. Az Ő szemében legalábbis. Lefogadom, hogy környezete másképp fogja ezt gondolni. Főleg a Salvatore tesók. Nem baj, lesz egy kis móka a városban. Csak nehogy a végén megtaláljanak és megtorolják a tettem. Kérem én ártatlan vagyok! Egy bajbajutott, életunt lányon segítettem. Ez szerintem nem bűn.
- Gyors voltál! - mosolyodtam el és feltápászkodtam a helyemről - Ha már itt rontod a levegőt, akkor igazán adhatnál szegénynek egy kis vért. Ő nem bánná... Nézd csak meg, reszket az éhségtől! - játszottam színpadiasan és a látszólag farkas éhes Elenára mutattam.
- Nem kellene sokáig keresgélnünk. De, ha te nem akkor bemegyünk a városba friss húsért. Akkor én is ennék egy kicsit. - kacsintottam.
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Bonnie Bennett Szer. Ápr. 11, 2012 7:50 am

Liza azt akarja, hogy adjak Elenának vért.Ez már több a soknál!Igaz, hogy a barátnőm, és vele tartok de nem én fogom teljesen vámpírrá változtatni.A végén elgondolkoztam és meghoztam a döntést.Nem leszek többé a kis félős Bonnie.A talpamra állok és a barátnőm mellett leszek!Talán még jól is fog jönni!Bár azért ebben még nem vagyok biztos.
-Megteszem...de csakis érted Elena.
Foggalmam sem volt mit fognak szólni a Salvatore-k.Azt reméltem, hogy ez segít az életünkön.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Elena Gilbert Szer. Ápr. 11, 2012 2:24 pm

Monda hogy adjon nekem vért, amiért igazán kívánkoztam de nem akartam .. belőle nem . ekkor Liza megvágta a csuklóját Bonnienek és nem tudtam magamon uralkodni a kéj elfogott a szemem alatt a fekete erek megjelentek és az ínyem fájt , éles fogaim előjöttek és barátnőm csuklójára vetettem magam. hallotta az ordítását , a szenvedését , a vér elborította az agyam és nem gondolkoztam semmin sem csak ettem . érzetem hogy Liza lehúz róla és föld re esek, Bonnie pedig gyengén a nyakához nyúlva a talajra ereszkedett és felszisszent. Csak ekkor vettem észre milyen szörnyűség is vagyok!
A barátnőmet a legjobb barátnőmet megharaptam és még élveztem is , én nem így akartam ezt de már megtörtént nem tudtam rajta változtatni . Felálltam és közelíteni akartam felé , hogy bocsánatot kérjek, de minden bizonnyal azt hidte megint bántani akarom ezért egy fejfájós varázslatot adott, olyat amilyet Damonnak és Stef nek , de csak rövid volt, nem mentem közelebb hozzá onnan kértem a bocsánatát.
- Bonnie! Ne haragudj nem akartalak bántani, én más vére által szerettem volna mind ezt nem te általad.
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Szer. Ápr. 11, 2012 3:11 pm

To Elena & Bonnie

- Ez a beszéd! - mosolyodtam el Bonnie okos döntésén. Végre nem az önzése volt a fontos, hanem a barátnője. Az a lány, aki rögtön elkezdett ellenkezni, amire csak megforgattam a szemem és egy apró fadarabbal felsértettem Bonnie bőrét. Az éltető vér szivárogni kezdett kifelé és az illata eljutott az újdonsült vámpírunkig is. Gondolkodás nélkül rávetette magát barátnőjére, aki talán ennyire rémült még sosem volt. Irigy lettem, mert még tőlem sem félt ennyire a kis boszi. Na jó én nem voltam ilyen brutális vele, de akkor is. Mi ez már! Mikor már az ájulás kerülgette leszedtem róla Elenát, aki kijózanodott és újra felénk sétált, de megtorpant. Ahogy észrevettem a kábult boszorkánytanonc csinált vele valamit.
- Igyál, segíteni fog - lengettem meg előtte a csuklóm, amibe beleharaptam és az én vérem is úgy folyt, mint pillanatokkal ezelőtt az övé -Komolyan mondom! Ne legyél makacs! - emeltem fel a hangom enyhén, hogy fogja már fel, hogy e nélkül el is ájulhat itt nekem. Én tuti nem viszem kórházba, Elenának meg nem engedem, hogy a közelébe menjen még egy kis ideig. Túl veszélyes. Még nem is sejti mennyire éhes.
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Bonnie Bennett Pént. Ápr. 27, 2012 12:43 pm

Felsértette a csuklóm..Ezután csak arra emlékszem, hogy Liza vért akar nekem adni.Remek.Elfogadtam tőle, mert nem akartam, hogy elájuljak.Ezután vártam mi fog történni.
-Minden rendben Elena?-kérdeztem.
Ezután láttam a szemében valamit.Azt hiszem az éhséget...mosmtár tényleg vámpír lett....
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Elena Gilbert Hétf. Ápr. 30, 2012 12:15 pm

Bonnie ivott Liza véréből , amitől eléggé jobban lett . Kérdezte hogy jól vgayok e .. de nem mondthattam hogy igen mivel éhes voltam próbálta magam tűrtőztetni ezért inkább az erdő rengetegébe vetettem magam , otthagyva barátnőmet és Lizát.
Láttam egy erdei nyulat nagyon aranyos volt de arra gondoltam hogy enm bánthatom többé a barátnőmet ezért meg jkell próbálnom hátha sikerül . elkaptam a végtelen állatot , és az összes csepp vért ki szívtam belőle nagyon rossz íze volt egyáltalán nem hasonlított az embervérre , ezért el is határoztam hogy én bizony nem fogk állatvéren élni. De, azért még is kéne segitség hogy tudjam magam korlátozni. Ekkor csak a Salvatore fiúk jutottak az eszembe , tudtam hogy ők segíteni fognak nekem ebben , de azt is hogy előtte " letépik " a fejem. magyarán szépen kiosztanak . Vámpír képességemnek köszönhetően hamar odaértem a házhoz és kopogás nélkül bementem a nappaliba.
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Hétf. Ápr. 30, 2012 2:48 pm

To Bonnie

- Lelépett. Eszik egy kicsit aztán... - félbehagytam a mondatot, mert már nem hallottam vérszívást. Csak gyors lépteket, amelyek egyre halkultak. - Elment. Ennyi volt. Köszönjük a közreműködést, Bonnie. - mosolyogtam gonoszul a fiatal boszorkányra.
- Szóval, leülünk piknikezni vagy elhajtasz a fenébe? Én szívesen megismernélek. - vigyorogtam rá és leültem a földre. Elenával végeztem és amúgy sem volt jobb dolgom.
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Bonnie Bennett Kedd Május 01, 2012 9:10 am

Elena elment Liza pedig piknikezni akart.Velem.Na jó azt hiszem a mai nap nekem túl sok volt.A legjobb barátnőm vámpír lett és most még egy vámpír velem akar piknikezni.Egy életre elegem van a vámpírokból!
-Miért piknikeznék veled?-az utolsó szót megnyomtam és igaz is haragszom, mert át változtatta, de ebben én is játszottam némi szerepet.
-Na jó bocs kicsit fura, hogy Elena vámpír.Talán maradok egy kicsit.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.  Empty Re: Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.