Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák
»  Város széli erdő
Blood bár  Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 1:05 pm by Adriane Chars

» Karakterlapok
Blood bár  Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 3:57 pm by Elena Gilbert

» Mystick Üzletek
Blood bár  Icon_minitimeCsüt. Jún. 07, 2012 3:22 pm by Rebekah Mikaelson

» Hírdesd a blogod
Blood bár  Icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 5:53 pm by Kol

» Játék kérés
Blood bár  Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 8:08 am by Rebekah Mikaelson

» Adri karilapja
Blood bár  Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 11:56 am by Elena Gilbert

» Salvatore Nappali
Blood bár  Icon_minitimePént. Május 04, 2012 11:55 am by Elena Gilbert

» Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.
Blood bár  Icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 7:52 pm by Elizabeth Moonlight

» Rebekah hálója
Blood bár  Icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 5:36 pm by Elena Gilbert

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Ápr. 15, 2024 12:15 am-kor volt itt.

Blood bár

2 posters

Go down

Blood bár  Empty Blood bár

Témanyitás  Damon Salvatore Kedd Márc. 13, 2012 11:18 am

Végre egy kicsit letudtam nyugtatni Alice-t bár szerintem elég rossz ötlet volt hogy ide hoztam ebbe a bárba mert sok az ember de hát ha meghívta inni akkor csak igyon ingyen van. Udvariasan kinyitottam az ajtót Alice-nek és előre engedtem majd leültünk a pulthoz majd Alice-nek egy röpke mosolyt adtam a lánynak. A pultoshoz oda szóltam hogy kérek egy whiskyt máris ide adta majd megigéztem hogy adja oda a kisasszonynak a csuklóját.
-Tessék igyál egy kicsit szereztem egy kis kedvezményt magunknak. -elmosolyodva oda nyújtottam a lánynak a pultos kezét.
-Egészségedre. -jelentettem ki a lánynak.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Blood bár  Empty Re: Blood bár

Témanyitás  JinxAliceHope Kedd Márc. 13, 2012 11:28 am

Ahogy beléptünk megnyaltam a szám szélét a mai menü láttán.Össze vissza kapkodtam a fejem a sok ínycsiklandozó srác után Very Happy Mikor leültünk és odanyújtotta nekem a karját a pultos lány, elmosolyodtam.- Köszönöm Razz Nagyon figyelmes vagy...-mondtam majd áthajoltam a pult felett,majdnem felmászva rá és a lány csuklója helyett a nyakát haraptam meg,de olyan hevesen,hogy a vére végigcsordult a szám szélétől keresztül a nyakamon le a mellemig.
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Blood bár  Empty Re: Blood bár

Témanyitás  Damon Salvatore Kedd Márc. 13, 2012 11:59 am

-Még az imént Tahó meg felfuvalkodót voltam most meg figyelmes is ez igen. -vágtam oda lányhoz majd egyből lehúztam a whisky-t.
A lány elég mohon táplálkozik kicsit meglepet hogy a pultos lánynak nem a kezét kapta el hanem egyből a nyakára ment. Olyan vér fürdőt csinált hogy össze vissza csapot mindent ő is tiszta vér lett engemet csak az arcomon csapot össze majd két kendőt elvettem a pultról és megtöröltem az arcomat.
-Te mióta nem táplálkoztál egy évszázada ? -kérdeztem meg Alice-t és majd a pultos csajra kacsintottam miután elengedte a csaj oda dobtam neki a kendőt.
-Szerintem elég lesz egy kicsit szünetelj. -szóltam oda Alice-nek hogy azt jelezem hogy nem kell felfalni az egész bandát egyből hosszú még az éjszaka bár nem zavart volna ha felfalja a bandát.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Blood bár  Empty Re: Blood bár

Témanyitás  JinxAliceHope Kedd Márc. 13, 2012 12:27 pm

Kicsit úgy néztem Damonra mint a gyerek akitől elvették a játékát.- Nem rég ettem emlékszel? Pont mikor belém botlottál.Very Happy Egyszerűen csak szeretem szenvedéllyel csinálni a dolgokat.. Razz Többek között ezt is.Talán baj? - mondtam közelebb hajolva hozzá.- Egy Jack Daniels'-t cukorfalat.-böktem oda a pultos csajnak de közben végig Damon szemeibe néztem. [img]https://media.photobucket.com/image/megan%20fox%20gif/dc20121/Just%20Another%20Day/meganfoxesquire101.gif?o=112[img]
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Blood bár  Empty Re: Blood bár

Témanyitás  Damon Salvatore Kedd Márc. 13, 2012 3:35 pm

A lánynak nem tetszett hogy nem engedtem hogy tovább falja őket na mi a fene tudok parancsolni Alice-nek nem semmi majd a lány azt mondta hogy nem rég evett tényleg eléggé telhetetlen csaj.
-Ja tudom egy turista csoport volt ugye az volt a listán ?-mosolyogtam el a lány felé majd közelebb mentem hozzá. -Én is szeretem de most egy ideig itt leszünk szóval maradjon valami későbbre is. -mondtam oda a lánynak majd felraktam egy egyszerű kérdést neki. -Na és most hogyan tovább ? -és egy félmosollyal zártam az egészet
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Blood bár  Empty Re: Blood bár

Témanyitás  JinxAliceHope Kedd Márc. 13, 2012 3:51 pm

-Hm...menj a billiárd asztalhoz én meg hozok whiskeyt Wink- mondtam mire Damon elindult én pedig a pincércsajhoz fordultam és elkezdtem manipulálni őt.-'Menj és küldj ki mindenkit innen kivéve engem és azt a srácot ott,azután csukd be magad mögött az ajtót és tedd ki a zárva táblát holnapig Wink'-A csaj így is tett én meg a pult mögé mentem amíg ő kipaterolt mindenkit,kiöntöttem a whiskeyt os odasétáltam Damonhoz aki már neki is állt játszani. Felültem a billiárd asztalra Damonnal szembe.- Játszunk.. RazzVery Happy mondtam miközben oda adtam neki az egyik whiskeyt én meg lehúztam a másikat és eldobtam a poharat ami csörömpölve tört össze a földön.
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Blood bár  Empty Re: Blood bár

Témanyitás  Damon Salvatore Kedd Márc. 13, 2012 8:02 pm

Alice elküldött a Billiárd asztalhoz nem ellenkezdtem neki elment a az asztalhoz majd löktem egy párat még megérkezik. Majd a lány valamit dumált a pultos csajszival és elkezdett kimenni a nagy tömeg csak mi ketten maradtunk és még be is zárta az ajtókat ne rám nem gondolt hogy én is vacsoráznék ? Alice felült az asztalra és azt mondta hogy "játszink" nem is akartam ellenélni aztán a kezembe nyomta a poharat. Az ő whiskyét gyorsan lehúzta és gyorsan eldobta a poharát én is gyorsan lehúztam és eldobtam majd a gyorsan a golyókat leszedtem az asztalról majd gyorsan a lány előtt termettem és lágyan a két kezem közzé fogtam az arcát. -Na és mit akarsz hogy játszunk ? -mosolyogva elmélyedtem a szemébe és reménykedtem hogy nem fog leállni nekem elmagyarázni a szabályokat.



Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Blood bár  Empty Re: Blood bár

Témanyitás  JinxAliceHope Szer. Márc. 14, 2012 6:37 pm

Elmosolyodtam, ahogy kezei közé fogta az arcomat.-Szabályok nélkül...-mondtam és közben elkezdtem kigombolni az ingét ami két másodperc múlva már a földön hevert.Hevesebben csókoltam meg mint eddig valaha és közben végig karmoltam a hátát.Egy gyors mozdulattal hátradőltem a billiárd asztalon magam után húzva Damont.
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Blood bár  Empty Re: Blood bár

Témanyitás  Damon Salvatore Szer. Márc. 14, 2012 7:01 pm

Alice csókja elvette az eszem és nem tudtam semmire se gondolni csak rá. -Rendben. -majd hagytam hogy gombolja az ingemet ami 2 másodperc belül már a földön hevert azután fejvesztve kezdtük csókolni egymást majd gyorsan felfeküdt az asztalra és magára húzott. Ahogy felmásztam én is az asztalra levettem a pólóját majd elkezdtem csókolni a hasát és úgy felfele egész a nyakáig aztán újra az ajkán lógtam.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Blood bár  Empty Re: Blood bár

Témanyitás  JinxAliceHope Szer. Márc. 14, 2012 7:39 pm

Ahogy Damon végig csókolgatott egyre inkább kezdtem elveszteni a fejem míg a végén a csókunknál előbújtattam a szemfogaim hogy megvágják az ajkát és az édes vért lenyalhassam róla. Majd küldtem egy jó kislány mosolyt- Bocsi...nem bírtam ki Razz-majd kicsit felemelkedve meg akartam harapni a nyakát ,de lefogta a kezeim és visszadöntött fekvő helyzetbe. Very Happy
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Blood bár  Empty Re: Blood bár

Témanyitás  Damon Salvatore Szer. Márc. 14, 2012 8:20 pm

Alice egyre jobban érezte a csókjaimat ahogy felmászót a nyakán majd a lány megint elkezdett átalakulni és már megint éreztem hogy ebből harapás lesz alig van már vér bennem de még bír táplálkozni. -Azért kezelhetnéd magad egy kicsit. -vágtam oda a lánynak egy gúnyos mosolyt majd nyakon akart harapni de a két kezét megfogtam és az asztalra löktem. -Ezt jobb lenne ha befejeznéd. -néztem a lányra összehúzót szemöldökkel majd a lány nyaka mellé könyököltem és hagytam hogy folyón rá az ajkára a vérem mert a már kiharcolta csak ne vesszen kárban.
Élvezed ezt a harapdálás dolgot ? -kérdeztem meg Alice-től és hagytam hogy még mindig folyón a vérem az ajkára.

Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Blood bár  Empty Re: Blood bár

Témanyitás  JinxAliceHope Szer. Márc. 14, 2012 8:32 pm

-Minden egyes cseppje kínoz,szinte szétrobban a számban az íze. Ne haragudj de nagyon könnyen elvesztem a fejem.Még ilyen hosszú idő után is Smile Viszont nem akarom minden véred kiszívni,tessék vegyél vissza amennyit szeretnél....-mondtam neki de közben fölém hajolt és hagyta, hogy az ajkáról a számba folyjon a vére.-Ez nem segít... - mondom miközben lehunyom a szemem és szorítom a kezemmel a billiárd asztal szélét.Egy kicsivel később összeszedve magam visszaalakultam és megcsókoltam majd elkezdtem csókolgatni az állkapocscsontját és a nyakát.-Visszafogom magam. Ígérem igyekezni fogok Smile
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Blood bár  Empty Re: Blood bár

Témanyitás  Damon Salvatore Szer. Márc. 14, 2012 8:53 pm

Alice ahogy elmesélte hogy a vérem milyen el sem hittem hogy ilyen a vérem majd a lány elkezdett bocsánatot kérni meg hogy vegyek el belőle de nem volt kedvem elvenni a véréből majd iszok otthon van elég vérzacskó. -Nem haragszok és nem veszek vissza semmit majd otthon iszok. -vágtam oda a lánynak egy véres félmosolyt majd láttam hogy a lány a kezével szorítja az asztalt megfogva a kezét az ajkamat letöröltem először és aztán elkezdem gyengéde puszilni a kezét hogy éreztessem vele hogy semmi baj nincs majd elkezdte csókolni az ajkam és az állkapocsontómat. Majd egy pillanatra elhúztam az ajkamat tőle. -Nem akarom hogy megváltozz csak akkor harapdálj mikor lesz vérem is elég. -egy mosollyal zárva újra elkezdtem csókolni az ajkát

Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Blood bár  Empty Re: Blood bár

Témanyitás  JinxAliceHope Vas. Márc. 18, 2012 6:24 pm

Elhúztam a fejem és eltoltam magamtól Damont.-Akkor menjünk...-mikor kérdőn nézett rám elmosolyodtam.- Hozzátok.Very Happy Azt mondtad ott van vér bőven.Akkor legalább nem kell ma már több embernek meghalnia...már úgyis kifárasztott a mai nap.Túl sokat kellett vadásznom...Nem mintha nem élveztem volna:P-mondom miközben leszállok az asztalról,egy csókot nyomok az ajkaira majd megfogom a kezét és elkezdem kifelé húzni.(Folyt.Damon szobájában Very Happy)
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Blood bár  Empty Re: Blood bár

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.