Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák
»  Város széli erdő
 Város széli erdő Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 1:05 pm by Adriane Chars

» Karakterlapok
 Város széli erdő Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 3:57 pm by Elena Gilbert

» Mystick Üzletek
 Város széli erdő Icon_minitimeCsüt. Jún. 07, 2012 3:22 pm by Rebekah Mikaelson

» Hírdesd a blogod
 Város széli erdő Icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 5:53 pm by Kol

» Játék kérés
 Város széli erdő Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 8:08 am by Rebekah Mikaelson

» Adri karilapja
 Város széli erdő Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 11:56 am by Elena Gilbert

» Salvatore Nappali
 Város széli erdő Icon_minitimePént. Május 04, 2012 11:55 am by Elena Gilbert

» Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.
 Város széli erdő Icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 7:52 pm by Elizabeth Moonlight

» Rebekah hálója
 Város széli erdő Icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 5:36 pm by Elena Gilbert

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Ápr. 15, 2024 12:15 am-kor volt itt.

Város széli erdő

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

 Város széli erdő Empty Város széli erdő

Témanyitás  Damon Salvatore Hétf. Márc. 12, 2012 2:59 pm

JinxAliceHope és Damon

Ideje volt már egy kicsit kilazítanom a piás fejemet most hogy Katherine lelépet nincs ki feldobja a napomat a hülyeségével így hát magamnak kell játszó társat találni. Régen nem jártam már a várós szélén levő erdőben és a már nincs jobb dolgom akkor csak elnézzek oda ha szerencsém van társaságom is lesz de nagyon remélem nem egy vérfarkas mert nincs kedvem még egyszer megharaptatni magam. Ahogy beljebb lépkedtem úgy sötétült el a hátam mögött majd ahogy mentem megpillantottam egy lányt aki csak ott üldögélt az egyik romos házon majd elkezdtem felé lépkedni és egy kicsit jobban megismerni.
-Hey kislány. -mondtam a lánynak majd a mondat végén elmosolyogtam magam. -Te meg mit keresel itt ilyen későn már rég ágyban kéne légy. -feleltem oda gúnyosan majd mellé értem és a fülébe súgtam.
-Csak nem romantikázol ? -súgtam oda bájosan a fülébe

Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  JinxAliceHope Hétf. Márc. 12, 2012 3:15 pm

Épp az erdőben voltam jóllakottan elintézve egy kisebb turistacsoportot.Egy kupacra dobtam mindet,majd felgyújtottam őket ,amikor egy ismeretlen hangot hallottam a hátam mögül. Megfordulva lenyaltam az ajkam szélén lecsorduló vért majd kicsit oldalra biccentve a fejemet végigmértem a srácot.Mosolyra húztam a számat ,a következő pillanatban pedig torkánál fogva egy fának nyomtam-Nem tudtam ,hogy kapok desszertet is.Bár te nem tűnsz túl emberinek.Talán dögszagra gyűlnek az ilyen anyaszomorító vámpírutánzatok mint te?
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  Damon Salvatore Hétf. Márc. 12, 2012 3:35 pm

A lány ahogy megfordult tényleg kívánatos volt de egyből elkapta a nyakam és a fához vágót. Elég indulatos volt a kis csaj de egyből lejött hogy sokkal fiatalabb nálam és hogy gyöngébb. Majd mikor untam már hogy a fához tart megfogtam a lányt és egy mozdulattal egy kupac levélre dobtam csak nem vághattam egy fához.
-Higgadj le ne csináld a fesztivált. -vágtam oda földön fekvő lánynak ingerülten. Dögszag ? -vágtam oda a kérdésére. -Én azt hittem neked van ilyen szagod. -feleltem neki gúnyolódva majd a lány felé lépkedtem és oda nyújtottam a kezem. -Na gyere állj fel még összepiszkolod magad vagy inkább a teret. -vigyorogtam a lányra.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  JinxAliceHope Hétf. Márc. 12, 2012 3:43 pm

Megrökönyödve vettem tudomásul hogy épp most küldtek padlóra,de a döbbenetet harag váltotta fel az arcomon,félrelöktem a kezét ,felkeltem és leporoltam a szoknyámat Evil or Very Mad -Nem kell a segítséged.Hagyj békén. Ha egy tea mellett óhajtasz csevegni valakivel akkor menj az egyik puccos libához , mert én nem kérek belőled.-mondtam miközben egy pillanatra megakadt a tekintetem az arcán főleg a szemein,amit persze észre is vett és egy mosollyal nyugtázott mire én sértődötten megfordultam és elindultam az ellenkező irányba.*-Micsoda egy... egy felfuvalkodott egy tahó egy aaaaargghh*-dühöngtem magamban-.
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  Damon Salvatore Hétf. Márc. 12, 2012 4:05 pm

A csaj igazi harcos típus látszót rajta hogy nem szereti ha alul marad de ezzel mindenki így van ha alul marad. Majd idegesen leporolta a szoknyáját és elkezdett motyorogni az orra alatt.
-Rendben békén hagylak. -majd gyorsan előtte termettem mikor láttam hogy itt akar hagyni . Felfuvalkodott ? nem hiszem. -néztem az égre és gondolkodtam a másik elnevezésén.
Tahó na az már igen de nem érdekel milyen vagyok. -néztem a lánynak mélyen a szemébe. -Ja és nem teázok. - szélesedet ki az arcomon egy félmosoly.
-Higgadj le per pillanat most nem tudsz mást csinálni inkább üljünk le valahova. -majd egy sziklára leültem és oda kiabáltam neki.
-Na jössz vagy sem ?
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  JinxAliceHope Hétf. Márc. 12, 2012 4:18 pm

Ahogy hirtelen előttem termett egy kicsit hátrahőköltem és meglepetten néztem rá ahogy csak mondta a magáét.Nem értettem miért.Más, ha azt mondtam neki kopjon le,le is kopott,de ő hajthatatlan volt.Még időben kaptam észbe és próbáltam kerülni a tekintetét.Mikor leült és meg kérdezte jövök-e vagy sem hezitáltam egy darabig majd közömbösen odasétáltam és kb fél méteres távolságra tőle megálltam leültem a földre majd hanyatt fekve szótlanul néztem a fák lombkoronáin néhol átpislákoló csillagokat.Nem értettem hogy minek csinálom ezt olyan baromságnak tűnt az egész .- Mit csinálsz erre?....-szólaltam meg végül.-Miért nem vagy a grillben vagy otthon...?-kérdeztem majd ránéztem de észrevettem hogy engem néz ezért inkább visszafordítottam a fejem az ég felé.
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  Damon Salvatore Hétf. Márc. 12, 2012 4:59 pm

A lány nagyot nézett mikor előtte termetem azt hitte hagyom hogy elmenjen de nem ebben nagyot tévedett. Majd mikor jeleztem neki hogy üljünk le és dumáljunk egy kicsit a lány nagy nehezen elkezdett felém jönni de nem ült mellém volt vagy fél méter távolság köztünk. A lány lefeküdt a földre és a csillagokat kezdte bámulgatni erre csak egy szemforgatást csináltam hogy miért nem tud mellém leülni ha eddig nem öltem meg akkor később se fogom gondolom. Majd a lány megkérdezte hogy mit csinálok erre felé.
-Társaságra vágytam és amit akartam meg is kaptam.-mondtam oda a földön fekvő lányra. -Már kezdem unni azt a két helységet. -a válasz után
pedig a lány fele fordultam. -Hogy is hívnak téged harcos istennő ? -vágtam a lány fejéhez egy jelzőt és karba telt kézzel figyeltem a válaszát majd még egy kérdést feltettem neki.
-Hova valósi is vagy ? -vártam érdeklődve a választ mert ilyen vámpír nem terem itt.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  JinxAliceHope Hétf. Márc. 12, 2012 5:12 pm

Felé fordítottam a fejem.Nem akartam megbízni benne,de abból nem lehet baj ha tudja hol születtem.- London,...de mindenfelé jártam a világban és nem vagyok harcos istennő -.-""". ..mindegy...nemrég jöttem csak ide és azt hiszem maradok egy darabig aztán tovább állok hacsak nem lesz valami ami itt tartson,mert csak valami lehet valaki biztos nem...Bár..Valószínűleg hamar meg fognak utálni az itteniek.Very Happy Nem vagyok a bájcsevegés meg a habos-babos ruhák híve....nem az én világom. -Viszont...-félbeszakítom a mondatom egy pillanatra nem akarok túl sokat elfecsegni magamról az sosem hoz hasznot ezért végignézek rajta majd felpattanok odamegyek és közel hajolva(talán túl közel) folytatom.-... Talán jobb lenne ha mennél ahelyett hogy feltartasz...biztos van egy barátnőcskéd aki otthon vár rád.Nem hiszem , hogy örülne neki,ha tudná, hogy egy idegen lánnyal lógsz az erdőben ilyenkor mikor már fellőtték a pizsit Very Happy
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  Damon Salvatore Hétf. Márc. 12, 2012 5:58 pm

A lány csak elkezdett mesélni és mesélni eléggé untató volt az egész mese majdnem elásítottam magam de vissza tudtam magamat fogni.
-Rendben nem vagy harcos istennő. -vágtam oda ugyan olyan hangnembe. -De a nevedet még most se tudom. -mosolyodtam el. Majd a lány apró léptekkelléptekkel jött felém elég közel került hozzám már majdnem összeért az ajkunk is majd elmondta hogy jobb lenne ha hazamennék a barátnőmhöz.
-Nincs barátnőm de ahogy elnéztem nem sokára lesz. -céloztam a lányra majd gyorsan elkaptam a derekát és mellém leültettem. -így már csak jobb. -mondtam a lánynak és leszedtem a hátáról a maradék falevelet. -Na kész is csillogsz villogsz. -néztem a lányra és próbáltam a jég hegyet elolvasztani ami ő volt.
-Van már szállásod ? -tetten fel neki a kérdést mert ilyen szép csaj nem maradhat szállás nélkül.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  JinxAliceHope Hétf. Márc. 12, 2012 6:10 pm

-Alice...a..nevem Alice..-Böktem ki,de mielőtt befejezhettem volna a mondatot megragadott és odahúzott maga mellé.-... és nem nincs egyelőre szállásom,de ne bízd el ennyire magad Very Happy -mondtam miközben próbáltam minél közömbösebbnek tűnni.Viszont mikor a szemébe néztem kirázott a hideg, de nem rossz értelemben. Nyeltem egy nagyot oldalra néztem és az ajkamba haraptam hogy ne lássa hogy remeg. Nem akartam hogy elcsavarja a fejem,mert féltem hogy átverhet,hogy hátba szúrhat vagy olyan lehet...mint apám volt...Viszont a szemfogaimról elfeledkeztem így mikor az ajkamba haraptam, felszisszentem,ahogy az egyik szemfogam az ajkamba mélyedt és rögtön kibuggyant utána a vér, édes illatát szétszórva a levegőben.
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  Damon Salvatore Hétf. Márc. 12, 2012 6:45 pm

Miután elmondta a nevét felcsillant a szemem a neve hallván és egyből szimpatikus lett az egész lány.
-Szép a neved megy a stílusodhoz. -majd a lánynak mélyen a szemébe néztem és úgy folytattuk a beszélgetést. Rendben megpróbálom nem elbízni magam. -feleltem egy félmosollyal bele nézve a barnás vöröses szemébe egyet kacsintva eléggé zavarba hoztam a lányt elfordulva nem bírt magával és megharapta az ajkát mivel nem bírt magával nehogy a szemembe piruljon el mert az nem menne a stílusához majd megéreztem a levegőben a vért ami az ajkából folyt ki. Nem bírtam magammal és nem is akartam magam távol tartani egyből megcsókoltam az ajkát és a kis vért kiszívni belőle. Nagyon jól csókolt Alice végre elolvadt a jég hegy mondtam magam büszkélkedve.

Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  JinxAliceHope Hétf. Márc. 12, 2012 7:19 pm

Igen elolvadt a jég és a helyébe fejvesztett érzelmek kerültek.Nem bírtam türtőztetni magam szó szerint rámásztam.Az ölébe ülve csókolóztunk tovább miközben pólója alatt végigsimítottam a nyakáig majd lefele végigkarmoltam őt.Közben persze megint átváltoztam,ám megálltam egy kicsit és egy darabig bámultam a szemébe majd kiböktem végre amit akartam.- Elfelejtettem megkérdezni hogy téged hogy hívnak?-kérdeztem és eléggé bugyután éreztem magam amiért elfelejtkeztem róla.Valószínűleg azért történhetett így mert ezt az emberi formalitást az utóbbi körülbelül száz évben nem használtam.Nem volt rá szükségem hogy megkérdezzem bárki nevét.
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  Damon Salvatore Kedd Márc. 13, 2012 8:11 am

A lány egyre jobban élvezte a helyzetet ölembe ugorva csókolt tovább én is imádtam a csók akciónkat Alice csókja minden vadállatot megszeliditett volna itt a térségben. A lány egyre jobban élvezte a helyzetet majd a pólóm alá nyúlva simogatót tovább mindketten élveztük a jelenetet majd a lány hirtelen felrakott egy kérdés még pedig azt hogy mi a nevem. Nem a legjobb időzítés pont most megkérdezni.
-Te aztán tudsz időzíteni.- mosolyogtam el a lány előtt. -A nevem Damon...Damon Salvatore de neked csak Damon. -majd egy elmosolyodván adtam egy finom puszit a nyakára. -Tényleg jól csókolsz. -dicsértem meg a lány csókját.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  JinxAliceHope Kedd Márc. 13, 2012 8:36 am

Na igen:D Az időzítésem mindig is eléggé elcseszett volt Razz és köszönöm Very Happy-mondtam, majd egy csók kíséretében leszálltam róla. -Viszont nem csavarod el a fejem.Nem hagyom. Tudom, hogy megy ez az ilyen...helyes srácoknál..mint te,főként a vámpírról van szó..Nem leszek a sokadik x.-szúrom oda neki mogorván.Karba tett kézzel várom a reakcióját bár arra már rájöttem hogy készülhetek arra hogy ő is odaszúr valamit.Azt hiszem benne ellenfelemre találtam ebben. - Nem értem mit akarsz tőlem...nem is ismersz nem tudsz rólam semmit...csak a nevemet. Mad
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  Damon Salvatore Kedd Márc. 13, 2012 8:54 am

Hát észrevettem hogy abban nem vagy jó. -feleltem a lánynak oda egy fülig érő mósólyal. -Nincs mit. -súgtam a fülébe és egy puszit nyomva az ajkára befejeztem. Majd a lány olyanokat mondod hogy nem fogom elcsavarni a fejét meg nem ő lesz a sokadig x stb stb. -Nem akarom én elcsavarni a fejed. -még, mondtam magamban és felálltam a kőröl. -Nem számít lesz időnk megismerni egymást. -és megsimogattam az arc vonalait

Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  JinxAliceHope Kedd Márc. 13, 2012 9:05 am

Döbbenten álltam és néztem egy darabig.-Ennyi?...Azt hittem vissza szólsz valamit...mindegy.-Mondtam vállat vonva.- Csak akkor lesz időnk megismerni egymást ha megtalálsz.-mondom egy széles mosollyal az arcomon majd odamentem és megcsókoltam.Mikor észrevettem hogy nem figyel,egy gyors mozdulattal levettem a gyűrűt az ujjáról- És van egy olyan érzésem hogy keresni fogsz Very Happy- majd elkezdek futni.-Na mi lesz?Very Happy vagy már túl öreg és lassú vagy ahhoz hogy utolérj?Very Happy
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  Damon Salvatore Kedd Márc. 13, 2012 9:35 am

A lány csak döbbenten nézet egy darabig nem arra számított amit mondtam neki. Miért mit akartál hallani ? -kérdeztem meg a lánytól széjjel tárt karokkal. Majd a lány egy csókot adva lehúzta a gyűrűmet. -Ha így csókolsz hamar megismerkedünk egymással. -mondtam oda elégedtem a csókja miatt majd a lány elkezdet futni a gyűrűmmel tetszett ez a helyzet hogy keresnem kellet ez olyan volt mint mikor 1864-ben KAtherine után futottam. -Adok egy kis előnyt hogy azért ne legyen túl könnyű dolgom veled. -kiabáltam abba az irányba amerre futott majd elkezdtem utána futni.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  JinxAliceHope Kedd Márc. 13, 2012 9:45 am

Futottam ahogy bírtam,de aztán megálltam és körbenéztem.Nagy volt a csend,egy kicsit túl nagy.Hátráltam egy kicsit,viszont sejtettem hogy valahol a közelben lehet ezért elhátráltam egy kútig majd belenéztem.Rögtön megcsapta az orrom a verbéna szag.Végigkúszott az orromon az erős illat ,mire tüsszentettem egyet.Reccsenést hallottam mire kibújtak a szemfogaim és kék szemem vérvörös ölelte körül.A kút felett tartottam a gyűrűt és vigyorogva néztem körbe.-Na mi lesz Damon? Merre vagy? Tíz másodperced van hogy elvedd a gyűrűt,mert ha nem akkor kénytelen leszel verbéna fürdőt venni...milyen kár.-mondtam megjátszott sajnálattal Twisted Evil Razz- Tíz...kilenc...
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  Damon Salvatore Kedd Márc. 13, 2012 10:24 am

A lény amilyen fiatal és vadóc volt olyan gyorsan és cselesen tudót futni. Majd mikor utolértem egy fára másztam rá mert egyre jobba élveztem ezt a helyzetet a lány egyből megijedt egyből átváltozót egy harcos istennővé majd mikor követtem fáról fára ugrottam. A lány majd a verbénás kúthoz ért ahol régen Mason Lockwood elrejtette a holdkövet ennek már fele se volt tréfa ha beleejti tényleg megölőm. Majd elkezdett számolni tíztől az 5 másodpercben már Alice földre teperve fogtam a nyakát.
-Ha belejtetted volna most nem lennél életbe. -feleltem neki és egy kicsit nyakon haraptam és vagy 2 korty vért kiszívtam belőle megtörölve az ajkamat a vérétől meghívtam egy italra.
-Na gyere meghívlak egy italra. -fogtam meg a kezét és gyorsan magamhoz húztam.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  JinxAliceHope Kedd Márc. 13, 2012 10:37 am

Ahogy visszafele számoltam egyszer csak rám vetette magát Damon és a következő másodpercben már a földön feküdtünk.Be kell valljam tetszett a helyzet , elmosolyodtam majd mikor megharapott, kéjesen nyögve egyet hunytam le a szemem és hagytam hogy belém mélyessze szemfogait és elvegyen egy keveset a szó szerint életet jelentő véremből.-Rendben, de akár már most meg is kínálhatsz.- mondtam és megharaptam a csuklóját, ahogy felém tartotta kezét.Majd segítő kezét elfogadva felkeltem a földről és rákacsintottam.-Most már kvittek vagyunk.
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  Damon Salvatore Kedd Márc. 13, 2012 10:57 am

A lány elfogadta a kezet amit nyújtottam neki közben megharapta a másik kedvencet nem lepet meg sőt számítottam is rá hogy visszaadja a harapást.
-Hogy az a.. .-néztem a lányra igaz mosolyogva mert nem érdekelt hogy megharapót. -Legközelebb veszek egy szájkosarat rendben ? -röhögtem el ezt az egész dolgot és a pólóm újával letöröltem a vért a nyakáról. -Na így már szívdöglesztő vagy. -feleltem oda lánynak majd egy mosolyt csalva az arcára elindultunk egy bárba.

Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  JinxAliceHope Kedd Márc. 13, 2012 11:04 am

Most először hangosan felkacagtam.- Engem nem lehet bekorlátolni egy szájkosárral Razz Viszont döglesztem a szíveket az tuti Twisted Evil -mondtam egy félmosollyal az arcomon majd elindultunk át a bárba.(folyt.ott..gondolom Very Happy:D)
JinxAliceHope
JinxAliceHope
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 23
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 12.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Város széli erdő

Témanyitás  Adriane Chars Csüt. Május 17, 2012 3:25 pm

Alexandra & Adri

Sétálgattam az erdőbe és néztem az eget gondolkoztam vajon mivel lehetne jobb az életem! Mentem és egy lánnyal találkoztam köszöntem neki! Szia! Hogy hívnak? -kérdeztem tőle érdeklődően. Vártam a válaszát és láttam,hogy egyre jobban kezd sötétedni ekkor eszembe jutott egy újabb kérdés. Mit keresel erre ilyenkor? -kéredztem lehet, hogy egy picit illetlen volta de közben nagyon kíváncsi is. Szemben álltam vele és rámosolyogtam közben takartam a sebem nehogy véletlen meg kérdeze hol is szereztem.

 Város széli erdő Jennifer_aniston_hairstyle_pictures_jennifer-aniston-hairstyle-1_jpg

Adriane Chars
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 7
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 13.
Tartózkodási hely : Mistyc Falls

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  Alexandra Saltzman Csüt. Május 17, 2012 3:45 pm

Nem rég értem városba ahol hamarosan tanárként fogok dolgozni, mimvel még nem ismerem a környéket ezért úgy gondoltam hogy ma csak bambi vér kell éppen sétálgattam mikor valaki leszólított, amin meg is lepődem -ő Helló Alexandra vagyok és csak erre sétáltam..- kicsit furcsa volt nekem ez a sok kérdés én szoktam ígyaz áldozataimmal
Alexandra Saltzman
Alexandra Saltzman

Hozzászólások száma : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 16.

http://fainpix.blogspot.com/

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Város széli erdő

Témanyitás  Adriane Chars Csüt. Május 17, 2012 4:48 pm


Fura volt, hogy én mindig újakkal vagy tanárokkal ütközök össze de most még, hogy új is meg tanár is! Ilyen szerencsém még úgy se volt! Körbevezetlek ha szeretnéd! -mondtam neki és elmosolyodtam. Közben már nyugtalan voltam mert nagyon korgott a pocim és vérhez kellett jutnom minél hamarabb! Láttam, hogy mindjárt napnyugta és kérdeztem! Nem maradna még egy kicsit beszélgetni? -mondtam.

 Város széli erdő Jennifer_aniston_hairstyle_pictures_jennifer-aniston-hairstyle-1_jpg

Adriane Chars
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 7
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 13.
Tartózkodási hely : Mistyc Falls

Vissza az elejére Go down

 Város széli erdő Empty Re: Város széli erdő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.