Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák
»  Város széli erdő
Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 1:05 pm by Adriane Chars

» Karakterlapok
Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 3:57 pm by Elena Gilbert

» Mystick Üzletek
Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Icon_minitimeCsüt. Jún. 07, 2012 3:22 pm by Rebekah Mikaelson

» Hírdesd a blogod
Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 5:53 pm by Kol

» Játék kérés
Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 8:08 am by Rebekah Mikaelson

» Adri karilapja
Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 11:56 am by Elena Gilbert

» Salvatore Nappali
Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Icon_minitimePént. Május 04, 2012 11:55 am by Elena Gilbert

» Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.
Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 7:52 pm by Elizabeth Moonlight

» Rebekah hálója
Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 5:36 pm by Elena Gilbert

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Ápr. 15, 2024 12:15 am-kor volt itt.

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

3 posters

Go down

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Empty Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

Témanyitás  Elena Gilbert Hétf. Feb. 06, 2012 1:59 pm

Liza és Bonnie Játéka Smile

Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Empty Re: Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Hétf. Feb. 06, 2012 2:09 pm

Bonnie

Kilépve a Grillből nem tudtam merre vegyem az irányt, így csak bolyongtam Mystic Falls utcáin. Mélyen elmerültem a gondolataimban és felidéztem milyen volt először ide jönni. Féltem hiszen egy teljesen más országba jöttünk és aggódtam, hogy mi történhet felünk. Szerencsére csupa jó dolog egészen a hazaútig, mikoris meghaltam és átváltoztam vámpírrá. Életem egyik legszörnyűbb emléke. A hideg kiráz, mikor eszembe jut.
Így ballagtam fel s alá, amikor véletlenül nekimentem egy járókelőnek. Fel sem tűnt, hogy jön szembe valaki.
- Bocs - vetettem oda flegmán és mentem tovább, de megcsapott az illat. Az illat, amitől minden vámpírnak elborul az agya. A vér illata. Nagyot szippantottam a levegőből és éreztem, ahogy a szemfogaim előtűnnek. Kath zacskós vére nem volt teljesen elég azt hiszem. Megfordultam, próbáltam visszatérni emberi formámba és a lány után kiáltottam.
- Hé! Szia! Tudnál segíteni? - szóltam mosolyogva, hogy még véletlenül se sejtsen semmit.

( Bocsi a rövidségért, de mást is csináltam közben. És Elena köszönjük a játékteret Very Happy )
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Empty Re: Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

Témanyitás  Bonnie Bennett Hétf. Feb. 06, 2012 2:20 pm

Aggódtam Elena miatt és elindultam megkeresni.Igazából nem tudtam hol keressem, de először a Grill irányába indultam.Már besötétedett és egy varázslat miatt jött volna hozzám.Találtam valamit a hibridek ellen, és, ha be is válna nagyon örülnék neki.Éppen Mystick Falls egik kisutcáján jártam amikor valaki meglökött.Bocsánatot kért illedelmesen én pedig nem haragudtam csak azt mondtam:
-Semmi baj!
Mind a ketten mentünk tovább és én csak most éreztem meg.Ezt egy vámpír.Elkezdtem volna gyorsan futni de ő megkérdezte tudok-e neki segíteni.Azt gondoltam, ha nem tudja, hogy félek tőle nem bánt.Ha viszont bánta bevetném a varázserőmet.Egyszerűen feleltem neki.
-Miben?
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Empty Re: Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Kedd Feb. 07, 2012 8:40 am

Bonnie

Az utcai lámpák pislákoló fényében ki tudtam venni a lány alakját. Körülbelül egy magasok lehettünk, hosszú,göndör haja a vállára hullott, miközben megfordult, hogy válaszolhasson.
- Ó csak nem tudom merre vagyok. Tudod még új vagyok itt. Azt hiszem valami Grillt keresek. - mondtam úgy, mintha tényleg gondolkodnék rajta, hogy mégis hova akarok menni. Ki tudja lehet, hogy bekapja a csalit és nem halok éhen.
Miközben beszéltem egyre közelebb araszoltam hozzá, figyelve a reakcióit. Próbált úgy tenni, mintha nem félne, de éreztem az erősödő szívdobogását és egy kicsit izzadt lett a homloka. Vagy tudta, hogy mi vagyok, vagy csak ijedős a picike.
- Amúgy, hogy hívnak? - kérdeztem mosolyogva és próbáltam nem ijesztő arcot vágni - Én Elizabeth vagyok. Elizabeth Moonlight.
A kezemet nyújtottam és reméltem, hogy elfogadja azt. Akkor már testi érintkezés is lenne az áldozattal. Nálunk ez már eléggé bensőséges kapcsolat, ez után jön a harapás, majd az igézés, ha sikerül nem megölni a vacsit.
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Empty Re: Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

Témanyitás  Bonnie Bennett Kedd Feb. 07, 2012 4:51 pm

Elmélkedve néztem ki lehet ez a vámpír.Már-már feltűnő lehetett, hogy féltem.Talán izzadtam is.Reméltem nem vette észre.Ezután válaszolt.Ő még új itt és a Grill-t keresi.Erőt vettem magamon, kicsit vártam, majd válaszoltam.
-Én is éppen oda indultam!Ha akarod megmutatom!-éreztem, hogy, akkor is, ha egy emberrel beszélnék ezt feleltem volna.
Ezután megkérdezte, hogy hívnak.Őt Elizabeth-nek hívják.Nem ismerős a név.Mi van, ha nem is vámpír?
-Én Bonnie Bennett vagyok!-válaszoltam.
Ezután a kezét nyújtotta nekem.Gyerünk Bonnie Bennett!Most megtudod vámpír-e vagy sem!Én is kezet nyújtottam neki majd hidegség járta át a testemet.Úristen!Ez tényleg vámpír.......és én leszek a vacsi!
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Empty Re: Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Kedd Feb. 07, 2012 5:10 pm

Bonnie

A lány felajánlotta, hogy megmutatja merre van a szórakozóhely, mivel ő is éppen oda tartott. Megtudtam, hogy Bonnienak hívják. Kezet ráztunk és éreztem, hogy megborzong. De miért? Végigfuttattam az agyamon a történteket és rájöttem mi a helyzet. Bonnie Bennett. Egy Bennett boszi. Na csodás. Emberek mi ez a hely? Csak vámpírok és boszik élnek errefelé? Na jó ez nem igaz, mert a hibridek is előszeretettel mászkál fel s alá mostanában. Na de akkor is! Felháborító! Na jó, most megúszta a kis csaj, de csak mert jó kedvem van. Normális esetben nem zavartatnám magam, hiszen azért én is tudok egy-két trükköt, de már késő is volt és nem akartam megerőltetni magam.
- Köszi! - válaszoltam mosolyogva a felajánlására, majd elindultunk a sötét utcán - Bonnie, kérlek, ne csináljunk úgy mintha minden oké lenne. Te is tudod meg én is, hogy mit akartam veled csinálni. És hidd el, ha nem lennék hulla fáradt már tényleg a vacsim lennél.
Még ezeket a szavakat is mosolyogva ejtettem ki a számon és olyan jól szórakoztam mint még soha.
- Nem akarom elrontani, a még ki sem alakult kapcsolatunk, de én sosem bírtam a Bennetteket. Ne érts félre, lehet, hogy te jó fej vagy, de fenntartásaim vannak a dologgal kapcsolatban. És ha feltűnt volna pont a Grill felől jövök. Azért ennyire nem vagyok hülye. Viszont elkísérlek, hogy ne essen semmi bajod. - kacsintottam rá - Persze, ha még hajlandó vagy egy légtérben tartózkodni drága személyemmel.
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Empty Re: Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

Témanyitás  Bonnie Bennett Kedd Feb. 07, 2012 5:18 pm

Megköszönte, hogy elkísérem.Na!Szépen vagyunk!Rájött, hogy boszi vagyok és HÁLA A JÓ ÉGNEK nem bírja a Benett-eket, és el is kísér a Grill-ig.Tényleg vacsi lettem volna!Muszáj volt tőle megkérdeznem.
-Véletlenül nem láttad Elenát?-hülye kérdés volt, lehet, hogy nem is ismeri.
Csak vártam a válaszára.Igazából azt is meg akartam tudni honnan jött.Ismerem-e a családját.Ezt is megkérdeztem.
-És te igazából mikor jöttél?És honnan?Itt lakik valakid?-ezek a kérdések úgy hagyták el a számat, mintha az új ember osztálytársammal beszélnék az iskolában.
Nme féltem tőle.Úgy éreztem bízok benne.Csak sétáltunk lassan a Grill-ig.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Empty Re: Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Kedd Feb. 07, 2012 5:48 pm

Bonnie

Bonnie hála az égnek nem kezdett el velem harcolni, semmi fejfájás, levertség. Semmit nem tett csak szimplán megkérdezte, hogy nem láttam e Elenát. Kicsit meglepődtem, mivel a Bennetteket eddig tüzes lánykáknak ismertem meg, de nem kellett a kalamajka.
- Ömm, de - morfondíroztam magamban - A Grillben. Ott volt még Damon, Charlotte és Katherine. Hát mit ne mondjak, nem keltett jó benyomást. Azzal kezdte, hogy nem is köszönt, utána meg mindenki előtt elkezdett csak Charlottehoz beszélni. De aztán elment. Azóta nem láttam. - tártam szét a kezem. Tényleg nem tudtam merre lehet.
- És most mi lesz? Tényleg a Grillbe megyünk vagy elviszel valahová, ahol szórakozhatunk?! - csillant fel a szemem és már el is képzeltem magunkat egy Night klubban. Egy mozi is megfelelne.
- Hát úgy nagyjából 2 órája - válaszoltam a második kérdésre - Igen Kath szokott erre mászkálni. Imádja ezt a várost. Gondolom a csodás Elena miatt, no meg itt vannak a Salvatore tesók is.
Elakadt a szavam. Eszembe jutottak a régi emlékek. A fiúk még emberként, Stefan, ahogy mindent meg akart mutatni Amerikáról. Még mindig elolvadok a kedvességétől. Na, de Liza szedd össze magad! Megköszörültem a torkom és most rajtam volt a sor, hogy kérdezzek.
- Na és te? Mikor jöttél? Vagy már eleve itt születtél? Amúgy, ha Elena fan vagy csak szólj és nem mondok róla rosszat! - mosolyogtam.
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Empty Re: Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

Témanyitás  Bonnie Bennett Kedd Feb. 07, 2012 6:21 pm

Elizabeth válaszolt.Igenis látta Elenát...De jó!!Várjunk csak...Katherine??Charlotte??Mivan???
-Ki az a Charlotte?És Katherine itt van?-kérdezgettem.
Azt is megkérdezte nem megyünk-e el valahova máshová együtt.Na jól van kicsit elkezdtem félni valamit akarhat.
-Nem tudom.Mire gondoltál?-kérdeztem egyszerűen.
Ezután elmondta, hogy csak nem rég van itt és Katherine-nel jött.Na jó most megint...Mi van??Katherine-vel?Most újabb kérdések merültek fel bennem.
-Mi közöd Katherine-hez?
Márcsak arra a kérdésre kellett felemnem én itt születtem-e vagy mióta vagyok itt.
-Hát én itt születtem.Ja és igen inkább tereljük ma Elenát.Hogy értetted, hogy nem is köszönt, talán be volt rúgva?
Ez volt az utolsó kérdésem, most a válaszokra vártam....
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Empty Re: Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Kedd Feb. 07, 2012 6:41 pm

Bonnie

Bonnie értetlenül pislogott rám. Nem tudta ki Charlotte és, hogy hogy a jó fenébe kerül ide Katherine.
- Charlotte kérlek szépen az eredeti Petrova. És Katherine eddig is itt volt. - néztem rá furcsán, nem igaz, hogy nem vette észre. Elég feltűnő jelenség.
Ezek után Bonnie mégjobban értetlenkedett, ami miatt egy kicsit ideges is lettem.
- Mégis mire gondoltam volna? Mondjuk bulizni menni. Biztos van itt valami szórakozóhelynek titulálható izé. Mert, ha nincs...
És nem elég ennyi hülye kérdés, még egyet dob a gép. Csak mondja, mondja mondja...
- Először is, normálisan kérdezd! - mutatóujjammal jeleztem, hogy nem tetszik a hangsúly - Másodszor meg, semmi közöd hozzá. - fintorodtam el és újra a betonra szegeztem tekintetem.
Mit képzel magáról! Nem is az, hogy egy kis boszika, de még fiatalabb is nálam. Lehet, hogy külsőre ez nem jön át rögtön, de így van! De legalább elmondta, hogy itt született és, hogy hanyagoljuk az Elena témát, amit őszintén megvallva nagyon szimpatikusnak találtam.
- Á nem, csak bunkó. Ennyi. - vontam meg a vállam. Nem nagyon volt kedvem jobban kifejteni a dolgot. Katherinetől azt hallottam, hogy egy mártír a hasonmása. És hát nem ájultam el tőle.
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Empty Re: Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

Témanyitás  Bonnie Bennett Kedd Feb. 07, 2012 6:51 pm

Megválaszolta a kérdéseimet.Inkább nem kellett volna feltennem ezeket a kérdéseket.Charlotte?Eredeti Petrova?Istenem mi jöhet még!És ezek után el akar vinni bulizni!Na jó elegem van!Ezek után nem direkt de mérges lettem és bevetettem a vámpírokra káros fejfájásos varázslatot.Láttam Elizabeth-en, hogy rossz neki és visszatértem a valóságba.
-Ó boccs!-mondtam.-Tényleg ne haragudj!Sajnálom!Én csak...nem hiszem el, hogy három Petrova van egyszerre a városban...És...tudod mit, menjünk bulizni...igaz, hogy én nem tudok semmi ilyesmi helyet, mert nem gyakran járok ilyenekbe...De majd csak találunk valamit!Kell egy kis kiruccanás!-ezzel befejeztem.Nem hiszem el, hogy ilyet mondtam.Bonnie Bennett ez egy vámpír!
Nem vártam, hogy ne haragudjon rám a fejfájásos izé miatt.Csak álltam és hallgattam mit fog mondani.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Empty Re: Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Kedd Feb. 07, 2012 7:25 pm

Bonnie

Próbáltam magam megnyugtatni és már kezdett visszatérni a jókedvem, mikor hirtelen éles fájdalom hasított a fejembe. Ismertem ezt. Sokan gyakoroltam én magam is másokon, de kértek boszorkányokat, hogy csinálják rajtam csak, hogy hozzászokhassak. De ettől függetlenül kellemetlen volt. Ijedten abbahagyta és magyarázkodni kezdett. Még abba is belement, hogy velem bulizzon. Velem! Egy vámpírral!
Nem tetszett, hogy így viselkedett. Éreztem, ahogyan a testemet elönti a melegség, az agyam elborul és viszked az ínyem.
- Ezt most ugye nem gondoltad komolyan? Én szóltam előre, hogy vacsinak készültél. - megragadtam a lány és fogaimat a nyakába mélyesztettem. Nem akartam inni, csak éreztetni akartam az erőviszonyokat. Még mielőtt észbe kapott volna eldobtam magamtól és a guruló test után néztem.
- Vigyázz magadra Bonnie! Sebezhető vagy! - mondtam gúnyos mosollyal, majd odamentem hozzá, megharaptam a csuklóm és a szája elé tartottam - Igyál!
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Empty Re: Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

Témanyitás  Bonnie Bennett Kedd Feb. 07, 2012 7:36 pm

Bedühödött láttam rajta.A fenébe!Mindent elrontottam!Ezután odajött hozzám, majd megharapta a nyakamat.Éles fájdalom nyilalt belém.Nagyon megijedtem.Ezután megharapta a csuklóját és a szám elé tartotta.A fenébe vámpírvér!Na ne!Most azonnal megint megcsináltam a fejfájásos varázslatot.De most dierekt.Éreztetni akartam vele, hogy most hagyja abba, mert egy Bennett-el áll szemben.Abbahagytam és megkérdeztem.
-Akarsz még?Tudok jobbat is!Ha akarod itt helyben porrá égetlek!
Ezután pár lépést hátraléptem és néztem mit csinál.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Empty Re: Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Kedd Feb. 07, 2012 7:47 pm

Bonnie

Nem fogadta el akarom, amin a seb lassan gyógyulgatni kezdett, helyette kaptam még egy adag fejfájást.
- Te nem vagy normális! Tényleg azt hitted, hogy megölnélek? Téged? Ne hülyíts! - nevettem fel. Még, hogy egy Bennett boszit az örökkévalóságra bízni? Röhög a vakbelem.
- Csak nem akartam, hogy elvérezz itt nekem, de ha te meg akarsz halni, akkor rendben - elfordultam és, úgy mintha semmi sem történt volna, megtöröltem a szám, megigazítottam a hajam és elindultam.
Most komolyan azt hitte, hogy vámpírrá akarom változtatni? Meg, hogy ő porrá éget engem? Háhá, na persze. Pofázni mindenki tud!
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Empty Re: Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

Témanyitás  Bonnie Bennett Kedd Feb. 07, 2012 7:56 pm

Békén hagyott.Tényleg jobb, ha megijesztem, mint, hogy vámpírvér legyen a szervezetemben!Nem!Most elfordult tőlem és elindult.De hova?MOstmár biztosan nem megyek vele!De mi bajom lehetne?Nem is tudom!Csak megkérdeztem.
-Akkor most hova mész?Ki vagy te?Áruld el?Mi közöd van Mystick Falls-hoz?
Biztosan öreg azt tudom.Nem fiatal vámpír.Azt hiszem, ha nem mondja el honnan jött irány a Grill és Elena.Azután lesz ami lesz...
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Empty Re: Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

Témanyitás  Elizabeth Moonlight Szer. Feb. 08, 2012 9:33 am

Bonnie

Elindultam, nem volt kedvem tovább Bonnie társaságát élvezni. Sajnos ő még mindig makacskodott és egy csomó kérdést tett fel. Megálltam. Vaciláltam, hogy visszaforduljak e és feleljek, vagy csak legyintsek egyet és húzzam el a csíkot. Végül úgy döntöttem, hogy vegyítem a kettőt.
- Már mondtam, hogy ki vagyok és keresek valami jobb társaságot - fintorodtam el és mentem tovább.
Nem tudtam milyen helyek vannak errefelé... Csak mentem és mentem, remélve, hogy lesz valami szórakozóhely vagy egy hotel, ahol meghúzhatom magam. Le kellett nyugtatnom magam, ez a kis boszi eléggé felidegesített, ezért mielőtt még körbenéztem volna a városban, beugrottam az erődbe vacsit keresni. Most egy állat is megteszi...

(köszi a játékot Very Happy , ha gondolod még írj egy reagot)
Elizabeth Moonlight
Elizabeth Moonlight
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 37
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 30.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Empty Re: Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

Témanyitás  Bonnie Bennett Szer. Feb. 08, 2012 9:53 am

Várt egy kicsit majd válaszolt.Elmegy valahiva, mert kivan.Na jól van!Ennyi!Elundultjobbra és balra.Ennyi volt.Úgy érzem, semmi értelme nem volt vele találkozni.És nem is válaszolt.Remek!


(én is köszi!! jó volt Smile )
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 40
Points : 40
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 01.
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka) Empty Re: Mytick Utca (Bonnie , Liza játéka)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.