Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák
»  Város széli erdő
Salvatore Nappali Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 1:05 pm by Adriane Chars

» Karakterlapok
Salvatore Nappali Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 3:57 pm by Elena Gilbert

» Mystick Üzletek
Salvatore Nappali Icon_minitimeCsüt. Jún. 07, 2012 3:22 pm by Rebekah Mikaelson

» Hírdesd a blogod
Salvatore Nappali Icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 5:53 pm by Kol

» Játék kérés
Salvatore Nappali Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 8:08 am by Rebekah Mikaelson

» Adri karilapja
Salvatore Nappali Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 11:56 am by Elena Gilbert

» Salvatore Nappali
Salvatore Nappali Icon_minitimePént. Május 04, 2012 11:55 am by Elena Gilbert

» Tisztás, ahova Elena a szüleivel járt.
Salvatore Nappali Icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 7:52 pm by Elizabeth Moonlight

» Rebekah hálója
Salvatore Nappali Icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 5:36 pm by Elena Gilbert

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (15 fő) Hétf. Ápr. 15, 2024 12:15 am-kor volt itt.

Salvatore Nappali

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Salvatore Nappali Empty Salvatore Nappali

Témanyitás  Elena Gilbert Csüt. Dec. 22, 2011 2:34 pm

[Salvatore Nappali]
_________________________________________________________________________________________________
Elena Gilbert Admin
[/url]Salvatore Nappali Ez9
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Katherine Pierce Csüt. Jan. 12, 2012 2:18 pm

Salvatore Nappali Datherine-damon-and-katherine-27713294-500-281
~ Damon and Katherine ~



Nem tudtam mit kezdeni magammal. Igazából ez volt az egyik oka, hogy a Salvatore-birtokra jöttem. Unatkoztam és társaságra vágytam. Bár abban biztos voltam, hogy Stefan nem tartózkodik a birtokon, hiszen újabban folyton vér után mászkál. De talán Damont itt találom. Ebben a tudatban léptem be az ajtón, de a hatalmas nappaliban senkit sem találtam. Ezért úgy döntöttem, meglátogatom az idősebb Salvatore-fivért a szobájában. Had örüljön nekem.

(folytatás Damon szobájában)
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Katherine Pierce Csüt. Jan. 12, 2012 5:17 pm

Salvatore Nappali Damon-Katherine-damon-and-katherine-24871305-500-282
~ Damon and Katherine ~

(Damon szobájából)

Közölte velem, hogy nem várt, főleg nem ma... Hmm, mi lehet ennek az oka? Csak nem életviteli gondjai vannak.
- Miért, mi van ma? – érdeklődtem a szemeibe nézve.
- Volt már, amikor segítségért jöttem, úgyhogy ebben nincs teljesen igazad... – ráztam meg a fejem – De nyugi, most eszem ágában sincs segítséget kérni. – folytattam, miközben a lépcsőn lefelé lépkedtünk a nappali felé.
Damon előállt egy pompás ötlettel. Annyira pompás, hogy egyből elment tőle a kedvem.
- Nincs rá szükségem. Én itt is jól tudom érezem magam. – vontam vállat, s lehuppantam a kanapéra.
Fogalmazzunk úgy, hogy egyzerűen kizavart, de nem csak a házból, hanem Mystic Falls-ból is. A baj csak az, hogy én nem vagyok ennyire naiv...
- Örülök, hogy vigyázol rám, és érdekel a testi épségem, de... – gondolkodtam el - ...nem félek Klaustól.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Damon Salvatore Csüt. Jan. 12, 2012 6:13 pm

Be vallom kicsit goromba voltam Katherinel de már másodjára rontja el a napomat. Ki töltöttem a whisky-t két pohárba az egyiket oda adtam Katherine-k majd le ültem mellé és át karoltam.
-Ma egy szokványos nap van le számítva a két új személyt aki a városba jött Charlotte és a másik aki veled volt
-Gondoltam hogy most nem fogsz segítséget kérni. -néztem rá és mosolyogtam el magam-
- Az gondoltam hogy jól érzed nálam magad de nem hittem hogy ennyire.
-Szívesen vigyázok hisz az ex csajom vagy- vigyorogtam a szemébe.
-Vissza térve mit gondolsz Charlotte-rol ki is volt veled bent a Grillben mert a nevét nem árulta el. -Néztem rá érdeklődve.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Katherine Pierce Csüt. Jan. 12, 2012 6:45 pm

~ Damon and Katherine ~



Damon öntött nekem egy pohár whiskyt, átadta, majd átkarolt.
- Köszönöm. – mosolyogtam rá.
Szóval gondolta, hogy jól érzem magam itt. Szuper!
- Hát, pedig ennyire. – húztam el a szám, majd belekortyoltam az italomba.
Damon kicsit megenyhült velem szemben, és az excsajának nevezett. Ez végülis igaz, de legalább még gondol rá...
- Igen az vagyok... és azért köszi. – vigyorogtam rá ugyanúgy, ahogyan ő is rám.
Megkérdezte, hogy mi a véleményem Charotte-ról és, hogy ki volt velem az a csaj a Grill-ben.
- Charlotte-ről még nincs véleményem, mivel alig ismerem... – válaszoltam – A lány, aki velem volt, pedig Elizabeth Moonlight, körülbelül 100 éves vámpírtanonc, és ismer téged. – mosolyogtam a fiúra.
Miután válaszoltam a kérdéseire, ellöktem magamról a karját, combjaira ültem,messziről körülfontam a kezeim a nyakán, majd közeledni kezdtem.
- Mire készülsz Damon? – érdeklődtem a kedvessége iránt, majd 3 centire az ajkaitól, megálltam a közeledésben.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Damon Salvatore Csüt. Jan. 12, 2012 7:16 pm

-100 éves vámpírtanonc ? kérdeztem meg újra nem rossz lehet hogy ismer de én nem emlékszek rá
Aztán el lökte a karom és a combomra ült és azt kérdezte hogy mire készülök, én meg rá fektetettem a kanapéra.Na végre kezd valami izgi lenni ezen a napon mondtam magamba.
és megkérdeztem.
-Na és te ? ne hogy azt mond hogy azért vagy itt mert unatkoztál a barátnődel is el iszogathatnád az estét.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Katherine Pierce Csüt. Jan. 12, 2012 7:35 pm

~ Damon and Katherine ~



Rákérdezett, hogy hogy lehet egy vámpírtanonc 100 éves. Bár még én sem tudom, felelnem kellett valamit.
- Úgy, hogy én tanítom az örökké-valóság jó dolgaira. – mondtam vigyorogva.
A tetteim után ráfektetett a kanapéra, majd nem válaszolva a kérdésemre, megkérdezte, hogy én mire készülök.
- Nos, először tényleg az volt a tervem, de ebben a helyzetben, azt hiszem, improvizálnom kell. – mondtam, s a tarkójára helyeztem a kezem, majd elkezdtem felém húzni a fejét.
Miközben közeledtünk egymáshoz, mindketten mélyen egymás szemébe néztünk, majd hirtelen bekövetkezett a heves csókcsata. Kis időre kiválva a csókból megjegyeztem.
- Mivel te vagy felül, te irányítasz, szóval kérdezhetném, hogy mire készülsz. – magyaráztam – De ez most egyáltalán nem érdekel... – mosolyogtam el magam, s folytattuk, amit elkezdtünk.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Damon Salvatore Pént. Jan. 13, 2012 5:45 pm

-Most ha lehet ne beszélj. feleltem vissza neki és tovább csókolgattam
Levetem az ingemet és tovább csókoltam az ajkát és a nyakát. A nappaliban egyik faltól a másikhoz csaptuk egymást. Nem gondoltam volna hogy az aki el rontotta a napom az fogja fel javítani de egye fene nem ellenkeztem. Mikor mán untam az ide oda lökdösődést vámpír sebességgel fel vidtem Katherinet a szobámba.

(Folytatás Damon Szoba)
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Jan. 22, 2012 1:54 pm

Ahogy jöttem le a lépcsön nem is figyeltem miket mondd Kath ahogy le értem a nappaliba ki öntöttem magamnak egy pohár italt
és le ültem a kanapéra eszembe jutott Charlotte hogy tegnap nem is hívott fel tegnap meg kellene keresnem. Elena se hívott fel mit derített ki Charlotterol, mi van ezekkel eggyikse hívna fel meg fogtam a poharat és a kandaloba vágtam, olyan mérges lettem mind kettőre. Kath vagy 40 perce a fűrdöben van mikor meg halotam hogy jön le a lépcsőn.
-Csak hogy kész vagy már kezdtem abban reménykedni hogy el is tűntél. -Mondtam neki idegesen aztán megint ki öntotem egy pohár italt magamnak az elöző pohár, néhány darabjai a szőnyegen voltak. Aztán eszembe jutott Stefan is hogy merre lehet mit csinálhat.
-Stefan-rol nem hallotál semmit. -Kérdeztem Katherine-t, aztán megint el öntött a méreg hogy mindent nekem kell megcsinálnom és a falhoz vágtam a poharat.

Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Katherine Pierce Vas. Jan. 22, 2012 2:11 pm

Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145673-100-100Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145671-100-100Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145673-100-100Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145671-100-100

Miközben a lépcsőn lépkedtem, látszott Damonön, hogy nagyon ideges, s immár nem vicces hangnemben kezdett piszkálódni.
- Mi a baj Damon? – kérdeztem aggódóan.
A férfi Stefan iránt is érdeklődött, amihez sajnos nem tudtam hozzászólni...
- Nem. – csóváltam a fejem, még mindig aggódó arccal.
Damon már a második poharat törte össze, ami nem is nagyon érdekelt, de mégis rákérdeztem mégegyszer.
- Damon?!? – szólaltam meg újra – Mi aggaszt ennyire? –kérdeztem ismét az idegesség forrására, s lehuppantam a kanapéra.

Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Jan. 22, 2012 2:35 pm

-Szerinted mi lehet a bajom ? néztem rá Kath-re
-Stefan le lép már 1 hónapja nem ad hírt magáról kell vigyáznom Elena-ra hogy lenne csapolja a vérét Klaus mert még fel állit egy hibrid sereget és ugye azt is nekem kell el intéznem mert más nem bírja. -fordultam a kandalo felé-
-Stefan is el tűnik inkább mint hogy itt maradna és segítene el intézni Klaus-t
-Miért fordult meg a szerepem ? eddig én voltam a rossz testvér most meg eljátszom a jó szuper hőst.
-Asszem el tűnök én is egy időre még nem jártam Madridban. -fordultam meg és néztem Kath-re-
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Katherine Pierce Vas. Jan. 22, 2012 2:55 pm

Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145673-100-100Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145671-100-100Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145673-100-100Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145671-100-100

Damon felém fordult és megkérdezte, hogy szerintem mi lehet a baja. Úgy éreztem Stefan és talán Elena a baj, de nem akartam előtte tévedni.
- Nem tudom. – vontam vállat, s kérdően néztem a férfire.
Ezek után Damonből csak ömlöttek a szavak, és azt hiszem kiöntötte nekem a lelkét... Mindent gondját elmondta én pedig csak figyelmesen hallgattam.
- Ezen még változtathatsz... – szóltam bele - ... bármikor. Nekem amúgyis jobban tetszett a rosszfiús éned. – mosolyogtam el magam.
Felmerült az is, hogy Damon elutazik, amiben még nem voltam biztos, hogy mit akarok válaszolni.
- Nem tudom... – mondtam lesütött szemekkel.
- De figyelj... nyugodj meg és beszélgessünk valami jobbról. – mondtam megtörve a csendet és a karjától fogva, a kanapéra, magam mellé húztam.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Jan. 22, 2012 3:12 pm

-Nem érdekelt sosem hogy neked melyik én nem tetszik. -néztem a lányra
-Miről akarnál ? -kérdeztem a lánytól kicsit meg nyugodva.
Katherine le húzott maga mellé a kanapéra nem ellenkeztem és le ültem melléje nem akartam veszekedni vele így is mérges voltam. Aztán el határoztam hogy el utazok Madridba és egy ideig nem térek vissza.
-Velem jössz Madridba ? -kérdetem tőle-
Ott egy ideig nem talál rád Klaus. -mondtam a lánynak-
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Katherine Pierce Vas. Jan. 22, 2012 4:57 pm

Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145673-100-100Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145671-100-100Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145673-100-100Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145671-100-100

- De igen... Valamikor még érdekelt. – mosolyogtam a szemeibe nézve.
A férfi kérdő tekintettel nézett rám, majd megkérdezte, hogy miről szeretnék beszélgetni.
- Igazából, nem tudom. – nevettem el magam – Csak jó veled beszélgetni. – vontam vállat vidáman.
Damon nem ellenkezett, amikor magam mellé húztam, csak hagyta, hogy irányítsam.
Meglepetésként ért, amikor Damon megkérdezte, hogy vele megyek-e Madridba.
- Én... – mondtam meglepetten, és alig jutottam szóhoz – ...nem tudom. – mosolyogtam – De, ha tényleg azt szeretnéd, hogy menjek veled, szívesen elkísérlek. – s e szavakkal angyali mosoly ült az arcomra.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Jan. 22, 2012 5:25 pm

-Most nem tudnék semmiröl beszélgetni ebben az álapotomban.
-Csak beszélgetni jó velem az este valahogy nem beszélgetünk inkább el siklotunk annál a résznél. -vigyorogtam a lányra
-Nem szeretném csak jól jönne a társaságod. -mosolyogtam Katherine-re- . Mi előtt fel raktam volna a következő kérdést eszembe jutott Elena hogy ö mit fog szólni vagy gondolni de nem érdekelt a legfeljebb jobban meg utál. Majd el lesz a boszi barátjával meg a Caroline-al ha meg nem az már nem az én dolgom.
-Akkor el jössz velem Madridba ?


Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Katherine Pierce Vas. Jan. 22, 2012 5:46 pm

Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145673-100-100Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145671-100-100Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145673-100-100Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145671-100-100

- Akkor változtass az állapotodon. – mondtam mosolyogva, hisz nem akartam, hogy még komorabb legyen a légkör – Hogyan segíthetnék ebben? – kérdeztem vigyorogva.
- Igen, igazad van... Akkor helyesbítek: nem csak beszélgetni jó veled, de én azt is szeretek. – nevettem.
Végre elkaptam egy mosolyt Damontől...
- Örülök, hogy a társaságomra vágysz... – mondtam viszonozva a mosolyt.
Damon, végül komolyságra átváltva tette fel újra a kérdést, én pedig örömmel igent mondtam.
- Igen. – mondtam szinte sikoltva a boldogságtól, majd megöleltem a férfit – Mikor indulunk? – csatoltam végül a kérdést vigyorogva.

Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Jan. 22, 2012 6:33 pm

-Nem változtatok rajta én így szeretem magam. -Néztem a Lányra. Aztán mikor azt mondta hogy igen eljön velem szinte refelexböl megölelt ebben a pillanatban Kath gy viselkedet mint egy 12-éves kislány akit elvisz az apukája a vidámparkba.
-Most azonnal. Feleltem gyorsan a lánynak ahogy ki mondtam hogy "Most azonnal a pillanatban el felejtettem Elena-t szintem megszűnt létezni számomra nem kötött semmi Mystic Fall-hoz maradjak.
-Megyek ki állok a kocsival. -feleltem a lánynak-
-Így jössz ? nem búcsúzol el atoll az Elizabeth-töl ? kérdeztem meg Katherine-t

Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Katherine Pierce Vas. Jan. 22, 2012 6:43 pm

Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145673-100-100Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145671-100-100Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145673-100-100Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145671-100-100

Damon valószínűleg hülyének nézett, amikor megöleltem, de abban a pillnatban nem nagyon tudott érdekelni.
Amikor a férfi kiejtette a száján azokat a szavakat, hogy „Most azonnal.” szinte leálltak az életműködéseim. Nem tudtam mit mondani, és úgy döntöttem, nem is mondok semmit, úgyis tudja, mit akarok.
Damon azt mondta, hogy kiáll a kocsival...
- Oké. – bólogattam boldogan.
- Nem tudom mit értessz azalatt, hogy így, de igen, így megyek. – vontam vállat – Elizabeth? Vele még úgyis összefutok. – folytattam, de a mosoly az arcomra fagyott.
- És, ha majd odaérünk, veszek magamnak valami madridiasabb ruhát. – nevettem.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Damon Salvatore Hétf. Jan. 23, 2012 3:52 pm

A Nappaliban hagytam Kath-et míg ki állok a kocsival.

(A garázs felé menet)

Katherine azt válaszolta hogy el jön velem Madridba szinte el is múlt a haragom amit a többiek milyat éreztem de nem
gondoltam meg magam hogy maradjak Mystic Falls-ba. Nem érdekelt semmi hogy mit hagyok hátra ja és hogy kit hagyok védtelenül ha Stefan le léphet akkor én meg miért ne lépjek le nem vagyok ház őrző kutya nem is búcsuzom el Elena-tol mert megint csak el kezdene sírni azt meg nem akarom hogy össze sírja a pólóm. Ki álltam a kocsival és el gurultam a be járatig közben nyílt az ajtó és ki lépett Katherine
-Kész vagy ? -kérdeztem a lánytól-
-Indulhatunk ?
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Katherine Pierce Hétf. Jan. 23, 2012 5:09 pm

Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145673-100-100Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145671-100-100Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145673-100-100Salvatore Nappali Damon-katherine-damon-and-katherine-26145671-100-100

Miután Damon kiment a szobából, magamra hagyott, én pedig felvettem a blézeremet, s utána mentem. A férfi már a kocsiban várt, de már egyáltalán nem látszott rajta az idegesség, és a gondterheltség. Lehet, hogy jó hatással vagyok rá...
Damon rákérdezett, hogy készen vagyok-e, én pedig még midig vidám hangulatúan feleltem.
- Bizony. – mondtam vigyorogva.
Egy utolsó kérdés hangzott el, ami az volt, hogy indulhatunk-e. Nem válaszoltam rá, csak bepattantam a kocsiba, az anyósülésre, és kiabálni kezdtem:
- GO MADRID!

Katherine Pierce
Katherine Pierce
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 84
Points : 88
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : -->Nézz a hátad mögé, édes.<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Elena Gilbert Vas. Feb. 12, 2012 8:49 am

~ Elena & Damon ~


Csak halhattam ahogyan mondja , ő nála ez nem válik be , és ahogy elhallgattam nem is jutok elég hamar haza a saját ágyamba, aztán jött Stefannal így is volt elég bajom , de ő még mondta őt is na ezzel már nem akartam foglalkozni , gondoltam majd otthon elbeszélgetek vele mivel nem akartam , hogy még egy baleset is bekövetkezzen. Kiszáltam a kocsiból őt meg sem várva mentem az ajtó felé és nyitottam be az óriási nappaliba , a meleg volt be ami nagyon jól esett . Az egyik kanapénál megáltam és vártam , hogy jöjjön be.
- Mond neked muszáj mindig Stefannal jönnöd ? kérdeztem ingerülten.
- Szerinted nincsen elég bajom .. ezzel a sok természet feletti lénnyel , meg minden , tudom Stefan elhagyott .. de ez épp eléggé fáj nekem nem kéne mindig az orrom alá dörgölnöd , hogy nekem mi milyen volt Stefannal .
- Kérlek amíg itt vagyok ne is említsd előttem . OKÉ ?
- Inkább keres nekem egy szobát ahol alhatok , de nekem a kanapé is jó , csak hozz takarót. mosolyogtam rá , mert nem igazán volt kedvem a veszekedéshez csak ezt közölni szerettem volna vele.
- Nincs kedvem Stefan ágyában aludni .. túlságosan emlékeztetne mindenre , és csak rontana az itt lévő napjaimon . Majd fogtam magam és leültem a kanapéra.
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Feb. 12, 2012 4:59 pm

Miután megérkeztünk kiszálltam a kocsiból Elena durcás volt hogy felhoztam Stefan-t neki. De hát ez van szokja meg hogy én nem vagyok Stefan akinél mindent elér amit akar. Gyorsan berontott a napaliba és a kanapénál akart ki oktatni már kezdtem meg bánni hogy ide hoztam a lakásba.
-Még 1 perce vagy itt és már kezded a szemre hányást ezt jobb lenne befejezni nem ? -néztem a lányra majd elébe lépkedtem.
-Tudod nekem is elég bajom van vele -és a lányra nyomtam az ujjam-
-Persze kérésed parancs most az egyszer. -mosolyogtam el magam.
-A szoba milyat ne aggódj az enyémbe fogsz aludni hogy kényelmes legyen. -gúnyolódva mondtam el neki-
-De én is mondok neked valamit ezt a parancsoló hangnemet fejezd be elvégre velem beszélsz nem valami barátnőddel. néztem a lányra mérgesen és indulatosan.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Elena Gilbert Vas. Feb. 12, 2012 5:16 pm

Damon is ideges lett ezért volt néhány gúnyos megjegyzése, de igaza van , inkább meg kéne köszönnöm , hogy vigyáz rám.
- Ha bajod van velem miért törődsz velem ? Ha ekkora probléma vagyok számodra ?
- A kérésemet nem parancsnak szántam , és nem fogok a szobádban aludni , nem vágyom a kényelemre , nem vagyok Miss királykisasszony aki arra vágyik .
- Vedd úgy , hogy nem is mondtam semmit, rendben ?
- És tudom , hogy igazad van , de én mindig is ilyen voltam ha te meg tudtál változni , lehet egyszer én is megtudok majd .
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Damon Salvatore Hétf. Feb. 13, 2012 2:38 pm

Nagyon mérges lettem Elena-ra hogy még alig van itt de már ki kezd vissza se kellet volna jönnöm ebbe a tetű városba.
-Azért foglalkozok veled mert szeretlek csak alig vagy itt és már fel idegesítesz. -mondtam Elena-nak és már az a rész jött volna hogy poharakat vágok a falhoz de valami visszafogott.
-Nem ? -kérdeztem a lánytól. -Mégis úgy jön le bárhogy tagadod.
-Rendben. -feleltem a lánynak majd a maradék pohár darabokat kezdtem össze szedni amit még régen csináltam
-Visszatérve az ágyra 2 választásod van. vagy a szobámban alszol vagy lent a pincébe ajánlom hogy jól dönts. -néztem a lányra dühösen majd a levegőt is gyorsan vettem.


Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 77
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Elena Gilbert Hétf. Feb. 13, 2012 3:25 pm

Ideges volt rám , de igaza volt. És az hogy szeret , az már nem újdonság, eddig is tudtam , de ennyire nyíltan még nem közölte velem , bár anélkül is tudtam .
- Rendben a szobádba megyek , ha elfelejted amit mondtam
- És esküszöm amíg itt tartózkodom te vagy a főnök és nem szólok bele a dolgaidba oké ?
- Beszéltem azzal a lánnyal , és hát nem sokat tudtam meg tőle , de én nem bízom benne teljes mértékben .
Nem nagyon érdekelte amit mondtam ős a törött pohár felszedésével bajlódott . Lehajoltam és inkább segíttettem összeszedni neki a darabokat.
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 197
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : -->Mystic Falls<--

https://vampireszerep.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Salvatore Nappali Empty Re: Salvatore Nappali

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.